Warszawa: Rocznica wybuchu wojny w Syrii

1464134_752312601445753_1778061588_n

15 marca 2014 roku, w trzecią rocznicę rozpoczęcia się wojny w Syrii, przedstawiciele oraz sympatycy Organizacji Falanga i Redakcji Xportal.pl wzięli udział w okolicznościowym spotkaniu zorganizowanym w ambasadzie Syryjskiej Republiki Arabskiej w Warszawie.

Oprócz polskich nacjonalistów, od samego początku wspierających walkę syryjskiego narodu z najemnikami Arabii Saudyjskiej, USA i Izraela, w spotkaniu wzięli także Syryjczycy mieszkający i studiujący w Polsce, zrzeszeni w stowarzyszeniach studenckich.

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy ku czci poległych w walce bohaterów: żołnierzy Syryjskiej Armii Arabskiej, ludowych oddziałów Armii Obrony Narodowej i Hezbollahu oraz pomordowanych przez terrorystów cywili. Jako pierwszy wystąpił pełniący obowiązki ambasadora Syryjskiej Republiki Arabskiej w Polsce dr Idris Mayya. W swym przemówieniu podkreślił on, że obecna sytuacja polityczna i militarna w Syrii już w tej chwili może nazywana być zwycięstwem: jego kraj skutecznie oparł się sterowanej i finansowanej z zagranicy próbie przewrotu i pomimo ogromu zniszczeń w przyszłości zajmie ważne miejsce wśród państw opierających się terrorowi syjonistycznego globalizmu.

Następnie głos zabrał dr Nabil Al-Malazi, który w swym wystąpieniu podkreślił podobieństwo genezy sytuacji w Syrii do ostatnich wydarzeń na Ukrainie: protesty przeradzające się w krwawe rozruchy pod wpływem wsparcia i motywacji płynących z Zachodu.

Jako ostatni przemawiał przewodniczący Falangi, Bartosz Bekier, który zapewnił o bezwarunkowym wsparciu narodowej Syrii przez polskich narodowych rewolucjonistów z racji wspólnych celów strategicznych: zakończeniu globalnej hegemonii USA. Wszyscy zgromadzeni wyrazili nadzieję, że za rok podobne spotkanie będzie mogło odbyć się w odbudowującej się po wojennym koszmarze Syrii.

W trakcie luźniejszych rozmów z syryjskimi studentami polscy nacjonaliści zgodzili się co do konieczności zwalczania wpływów zarówno globalizmu jak i sekciarskich ruchów fundamentalistycznych wewnątrz islamu, takich jak wahhabizm.

1920012_752312324779114_867805723_n

1979660_752311854779161_626785573_n

2 komentarze

  1. Najgorsze jest to, że w tej „Mecce” wolności jaką jest Arabia S. system jest silny siłą amerykańskich sił zbrojnych i tym samym nie ma tam szans na realną zmianę reżimu. Jest nieprawdopodobne jak wielu muzułmanów na Bliskim Wschodzie zaprzedało się swoim śmiertelnym wrogom – USA i Izraelowi.

  2. Wielokrotnie podkreślałem w wywiadach dla prasy, radia czy telewizji, że tzw. „Arabska Wiosna Ludów” to sterowana w znacznej mierze przez Arabię Saudyjską i Katar (oraz ich pieniądze) ofensywa neopatriarchalnego skrajnego fundamentalizmu muzułmańskiego w wydaniu wahhabickim Za fasadą „wolnościowego zrywu” niedouczeni i fanatyczni bandyci wyżynają Alawitów, chrześcijan i wszystkich, którzy nie podążają ślepo za nimi, a Zachód – jak zwykle – stanął w rozkroku i nie wie, co ma robić – lekcja Libii jeszcze ich niczego nie nauczyła. Jakoś nie słyszałem, żeby żołnierze sił rządowyh zjadali serca zamordowanym, jak to uczynili „bojownicy wolności” chrześcijańskiemu chłopcu w Aleppo…
    Baszszar – trzymaj się! Yahya al-Dżumhuriyya as-Suriyya”!

Dodaj komentarz