"Białoruś i Polska" – akcja informacyjna Falangi

19 grudnia w Pawilonie Wyspiańskiego, należącym do Urzędu Miasta Krakowa, odbył się pokaz filmu poświęconego rzekomemu bohaterstwu i cierpieniom „opozycji demokratycznej na Białorusi”.

Przypominamy: tzw. „białoruska opozycja demokratyczna” to marionetka animowana – jak dotąd raczej nieudolnie – przez służby wywiadowcze państw bloku zachodniego, mająca pomóc w narzuceniu Białorusi politycznej i ideologicznej hegemonii Zachodu, które pozwoli związanym z nim międzynarodowym koncernom położyć łapę na białoruskiej gospodarce i majątku narodowym.

Przed rozpoczęciem pokazu małopolscy falangiści rozrzucili w konferencyjnej części Pawilonu ulotki z wezwaniem do odrzucenia ideologicznych uprzedzeń wobec państwa białoruskiego w jego aktualnej postaci, a także wobec jego przywódcy, prezydenta Alaksandra Łukaszenki:

Jak się wkrótce okazało, propagandowe w założeniu spotkanie przyciągnęło znikomą liczbę zainteresowanych. Czyżby Polacy wciąż „nie dojrzeli” na tyle, by uznać potrzebę zaprowadzania na Białorusi nieładu „świętej demokracji” według zachodnich wzorców?

Falangiści postarali się ponadto, by plakaty o tej samej treści zawisły w budynkach akademickich w centrum miasta, uczęszczanych głównie przez młodzież, której demoliberalne media próbują na co dzień wpajać wrogość do obecnego rządu Białorusi.

Naszym celem „oś Warszawa-Mińsk”!

4 komentarze

  1. Narodowy Bolszewik

    Nie sądziłem że kiedykolwiek taka osoba jak ja tak dobrze będzie postrzegać Falangę. ;]

  2. Narodowy Bolszewik

    Nie sądziłem że kiedykolwiek taka osoba jak ja tak dobrze będzie postrzegać Falangę. ;]

  3. Falanga zaczyna przekonywac mnie do siebie . Akcja w Wilnie . Poglady na temat zgnilizny zachodniej . Stosunek do sytuacji na Bialorusi . Panowie tak trzymac . Wasz czas nadchodzi . Te gowno zwane eu zaczyna sie chwiac , powinniscie to wykorzystac . Slawa Wam Panowie

  4. Falanga zaczyna przekonywac mnie do siebie . Akcja w Wilnie . Poglady na temat zgnilizny zachodniej . Stosunek do sytuacji na Bialorusi . Panowie tak trzymac . Wasz czas nadchodzi . Te gowno zwane eu zaczyna sie chwiac , powinniscie to wykorzystac . Slawa Wam Panowie

Dodaj komentarz