Ukraina: „Prawoseki” z Izraelem

Kiedy świat protestuje przeciwko działaniom tworu syjonistycznego w Strefie Gazy, w Kijowie i Dniepropietrowsku odbyły się manifestacje poparcia dla Izraela. Manifestanci wznosili hasło „Dwa kraje – jeden problem”, odnoszące się do sytuacji w Noworosji i w Gazie. Podkreślali też pomoc jaką obywatele Izraela okazali protestującym na tzw. „Euromajdanie”. Wyrażali także zrozumienie dla „operacji antyterrorystycznej” prowadzonej w Gazie. W Dniepropietrowsku na wiecu przemawiał wiceprzewodniczący Prawego Sektora Andriej Denisenko. Zapewnił on o „solidarności z narodem izraelskim walczącym z terrorystami z Hamasu”.

(na podst. 9tv.co.il)

Prawy-Sektor-Dawida

39 komentarzy

 1. Co Wy macie z tym popieraniem Palestyny. Żeby było jasne, nie chce Żydów w Europie i w innych krajach białych ludzi. Ale, arabskiej zarazy też nie chcę. Jeśli żydzi tępią muslimów to trzeba im kibicować. Jednym słowem: Żydzi do Izraela, muslimy im dalej na wschód tym lepiej.

  • Redakcja Xportal

   Im bardziej opresyjne państwo syjonistyczne i im większy terror wahabicki na Bliskim Wschodzie tym większa emigracja arabska do Europy. Tylko sprawiedliwe i stabilne państwa arabskie gwarantujące swoim obywatelom godne warunki przeżycia (takie jak Zielona Libia czy Syria) mogą powstrzymać tę falę.

  • Gdyby syjoniści z USA i Izraela nie wojowali i kłócili arabów między sobą, to siedzieli by sobie w Iraku, Libii, Palestynie spokojnie.

 2. Powiedzmy sobie szczerze:nie jestem sympatykiem NOP’u ani Falangi ale pod względem merytorycznym ta druga wypada o niebo lepiej.Pomimo moich różnic o podłożu religijnym z Falangą i NOP’em to w kwestiach geopolitycznych również mi nieco bliżej do tej drugiej.Ciekawe jest również to ,że portal Nacjonalista.pl deklaruje się jako tradycjonalistyczny i czasem krytykuje ekumenizm ale za to nie napisze ani słowa krytyki pod adresem Wojtyły.

  • „Ciekawe jest również to ,że portal Nacjonalista.pl deklaruje się jako tradycjonalistyczny i czasem krytykuje ekumenizm ale za to nie napisze ani słowa krytyki pod adresem Wojtyły” Łoooł ponieważ to nie jest główną kwestią jaką zajmuje się NOP. Krytyką Jana Pawła II zajmują się środowiska, których głównym tematem jest Obrona Ortodoksji Katolickiej( i dobrze) natomiast Portal Nacjonalista.pl zajmuje się nie tylko Religią ale i polityką, kulturą etc.

   • Lawrence z Kacapii

    Podawaj się za katolika. Uważaj, że masz prawo „krytykować papieża”, w dodatku publicznie. Gratulacje.

    • „Podawaj się za katolika. Uważaj, że masz prawo „krytykować papieża”, w dodatku publicznie. Gratulacje.”Po pierwsze Czytaj ze zrozumieniem moje słowa zanim napiszesz coś „mundrego” Po drugie Papież jest nie omylny tylko gdy przemawia Ex cathedra. Można mieć różne opnie na temat działań Biskupa Rzymu, jednakże jego zarządzenia trzeba wykonywać z racji stanu co nie oznacza, że zawsze są dobre.

     • Lawrence z Kacapii

      W Kościele katolickim wierni nie mogą krytykować, zwłaszcza publicznie, ani duchowieństwa czyli księży w ogóle, ani tym bardziej biskupów, ani tym bardziej papieża. Taka krytyka jest naruszeniem katolickiej etyki. Żaden świecki wierny nie ma uprawnień, autorytetu ani kompetencji do orzekania, że działania Stolicy Apostolskiej „nie są dobre”.

 3. Bardzo szanuję Żydów-po 2 tysiacach lat rozproszenia nadal istnieją i maja się doskonale,tylko…może należałoby polskie przysłowie zaktualizowac:”gdzie diabeł nie może tam sjonistę pośle” „

 4. lewakpatriota

  już ponoć Breivik mówił o sojuszu faszystów z syjonistami

 5. W sumie nic w tym dziwnego. Obecne relacje Ukraina-Izrael-USA są na bardzo dobrym poziomie. Pewnie żydzi nie przejmują się ofiarami, bo więcej Polaków i Rosjan zginęło z rąk banderowców niż żydów. Gdyby było mało szef UPA był prawdopodobnie żydem, dlatego najbardziej nienawidzili i nienawidzą Słowian.

 6. „Szach mat NOP-owcy!”,” Jestem ciekaw czy portal Nacjonalista o tym wspomni” Naprawdę nie macie już czego wypominać?;/ Ja też jestem związany z NOP i jakoś nie popierałem rewolucji Ukraińskiej i tendencyjnie byłem za separatystami. Jednakże uważam, że żadna ze stron jest w 100% biała ani czarna. Nie wiem czy wiecie ale wśród separatystów są silne tendencje lewicowe np: ideologia antyfaszystowska itp. To nie jest wina NOP-u, że nacjonaliści ukraińscy okazali się debilami i popierają syjonistów. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jesteście lewackimi idiotami bo popieracie separtystów wśród, których idee tolerancji czy „otwartego społeczeństwa cieszą się sporym poparciem” Dlatego stonujcie komentarze i dajcie na luz. Mamy wspólnego wroga pomimo pewnych różnic :). Pozdrawiam !

  • Ju nie tłumacz rzeczy oczywistych. Prawda jest taka że środowisko NOPowskie od zawsze prowadzi błędną i tragiczną politykę zagraniczną. Dawniej wspierali NPD, później Swobodę i wszelkie Prawe Sektory. Xportal i Falanga od samego początku przeprowadzają analize sytuacji w każdym kraju. Z całym szacunkiem dla środowiska nacjonalisty.pl ale ja tam już nie wchdozę od lat, MOIM zdaniem Falanga jest jedyną platformą ideologiczno-intelektualną warto poświęcenia uwagi i czasu.

   • „Ju nie tłumacz rzeczy oczywistych. Prawda jest taka że środowisko NOPowskie od zawsze prowadzi błędną i tragiczną politykę zagraniczną. Dawniej wspierali NPD, później Swobodę i wszelkie Prawe Sektory. Xportal i Falanga od samego początku przeprowadzają analize sytuacji w każdym kraju. Z całym szacunkiem dla środowiska nacjonalisty.pl ale ja tam już nie wchdozę od lat, MOIM zdaniem Falanga jest jedyną platformą ideologiczno-intelektualną warto poświęcenia uwagi i czasu.” Tragiczne to są twoje sądy.. Po pierwsze NOP w ramach Frontu Trzeciej Pozycji starał się nawiązać lepszy kontakt z nacjonalistami europejskimi, nawet z tymi, z którymi Polska prowadziła wojny. Próba ocieplania stosunków między europejczykami uważasz za tragiczne posunięcie ?? Twoim tokiem rozumowania Węgrzy będą zawsze nienawidzić Rumunów, Chorwaci Serbów, a Polacy Niemców czy złych „Ruskich” Efekt tego jest taki, że nacjonaliści są rozbici i i wrogo nastawieni jedni na drugich… Co do Swobody to NOP zorganizował 1 ! spotkanie robocze i tyle ale nie dla ciebie to wielki sojusz. Ciekawe jest to, że jakoś waćpan nie krytykujesz Falangi za sojusz z Maoistami.

  • Lawrence z Kacapii

   „Mamy wspólnego wroga pomimo pewnych różnic ” – niech zgadnę: Rosję, tak?

   • „Lawrence z Kacapii”
    Nie, nie Rosję tylko USA,NATO i UE ale trzeba rozumieć też,że nie każda sprawa jest czarno biała tak dla twojej wiedzy ale Ty tego nie zrozumiesz bo świat nie jest dwubiegunowy.

    • Lawrence z Kacapii

     Ale przecież NOP popiera obecne działania USA i NATO na Ukrainie. Uprzedzając uwagi, że wcale nie: Prawy Sektor jest narzędziem proxy war prowadzonej na Ukrainie przez CIA, a NOP popiera jego działania, popiera też wspierających prawoseków różnych nacjonalistycznych idiotów „ochotników” z Włoch, Szwecji itp. których przerzut na Ukrainę koordynują zachodnie służby. No chyba, że NOP-owcy są tak głupi, że naprawdę nie zdają sobie z tego sprawy – czego nie podejrzewam. Więc jak to jest z tym wspólnym wrogiem? 😉

     • „Ale przecież NOP popiera obecne działania USA i NATO na Ukrainie. Uprzedzając uwagi, że wcale nie” Ooo rany co za brednie.. Weź najpierw zapoznaj się ze stanowiskiem NOPu a nie gadasz pierdoły. NOP popiera suwerenną Ukrainę( nie pod butem Ruskim ani Amerykańskim) równocześnie krytykuje poczynania prozachodnie majdanu rządu. To, że prawy sektor okazał się proamerykański to sorry winetu ale nie nasza winna, na początku zapowiadali się innaczej. Po za tym Prawy Sektor to sojusz kilku ugrupowań i oficjalnie nie obrał stanowiska proizraelskiego jak błędnie sugeruje tytuł artykułu tylko parę osób z nim związanych.

     • A Widziałeś gdzieś oficjalne stanowisko NOP w sprawie Ukraińskiej ? Co do wroga numer 1 do poczytaj sobie o naszych poglądach to zorientujesz się, że bredzisz.

     • Lawrence z Kacapii

      Ale to –> „To, że prawy sektor okazał się proamerykański to sorry winetu ale nie nasza winna, na początku zapowiadali się innaczej. ” w żaden sposób nie odpiera tego co napisałem: „Prawy Sektor jest narzędziem proxy war prowadzonej na Ukrainie przez CIA, a NOP popiera jego działania, popiera też wspierających prawoseków różnych nacjonalistycznych idiotów „ochotników” z Włoch, Szwecji itp. których przerzut na Ukrainę koordynują zachodnie służby.” Mimo że Prawy Sektor okazał się tym, czym się okazał, NOP nie wycofało dla niego poparcia, ani dla jego pomagierów z innych krajów.

  • mi sie wydaje ze Falanga/Xportal analizuje sytuacje pod względem naszych interesów oraz nie jak NOP slepego wspierania wszystkiego co ma metkę nacjo-. liczy się idea polityczna, czyli wyzwolenie ludnosci spod jarzma banksterów, oligarchów, chodzi o wolność, niepodległość i niezawisłość. Tego powinien chcieć narodowiec dla swojego kraju/narodu/państwa – wolnosci i możliwości skutecznego decydowania o sobie i działania. A jesli inne ugrupowanie, nawet nacjonalistyczne, dziala w sprzecznosci z naszą racją stanu no to nie ma powodu do popierania go. Stad te hasło-żart o „międzynarodówce nacjonalistycznej” 😉

   • NOP popiera wolność dla każdego Narodu co nie jest sprzeczne z polską racją stanu. „Stad te hasło-żart o „międzynarodówce nacjonalistycznej” ;)” Co złego łagodzeniu sporów ? Rozumiem, że niechęć jest stanem naturalnym a przyjaźń złym i wynaturzonym ?? ye To jesteśmy z innej bajki 😀

  • Nacjonaliści ukraińscy faktycznie są debilami, ale nie popierają syjonistów bo popełnili błąd. Oni popierają, bo są PRODUKTEM służb specjalnych Zachodu. Banderowcy to odpowiednik Al-Kaidy, wahabitów itp. Już za tymi z II Wojny ciągnął się smród polityki Bismarcka, a neobanderowcy czy tez. żydobanerowcy to produkt całkowicie syntetyczny, niesłowiański – choć w ich szeregach jest sporo słowiańskich troglodytów o zerowej świaodomości politycznej. Narzędzie w systemie „dziel i rządź”.
   .
   Żadna ze stron nie jest 100% czarna albo biała? Zauważ, że separatyści nie mają na koncie takich „osiągnięć” jak Odessa albo bombardowanie wsi. Kijowska junta postawiła Ukrainie jeden cel – uderzyć w Rosję i Rosjan. Powstanie jest REAKCJĄ na działania Kijowa:
   1) zniesienie drugiego języka urzędowego
   2) oficjalna ideologia banderowska i unitaryzm – a jak komu nie pasuje, to ma się wynosić. Takie rzeczy robić w kraju wieloetnicznym, gdzie „czyści” Ukraińcy stanowią nie więcej niż 50-70%, a są regiony gdzie stanowią mniej niż 10%?
   3) Fizyczna likwidacja partii politycznych na które głosował wschód.
   4) obsadzenie wschodnich regionów swoimi gubernatorami.
   .
   A co dobrego dla Wielkiej Ukrainy zrobiła junta? Folwark MFW, CIA, dzika wyprzedaż, zerwanie więzi gospodarczych z Rosją (upadnie wiele zakładów), uwalenie taniego gazu. Obalili Janukowycza – oligarchę i złodzieja. Kto go zastąpił. Inny oligarcha. Przemysłowy wschód który utrzymywał Ukrainę został zrujnowany. Krym stracono na własne życzenie, bo Rosja niebezpodstawnie przestraszyła się, że tam wejdzie flota USA.

   To nawet z punktu widzenia nacjonalisty ukraińskiego jest sabotaż. Jedyny cel Ukrainy to stanowić amerykańskie kamikaze na Rosję. Dla mnie Kijów jest 100% zły. Separatyści są neutralni. Po prostu bronią się. A może nawet pozytywni, bo bronią się przed dominującym imperium światowym (USrael + Unia), które aktualnie niewoli Polskę.

   PS. Widziałem jak NOPki rżneły głupa opisując zabójstwo Muzyczki – bidaki nie wiedzą kto go zabił. Każdy z dostępem do Internetu wie, że Awakow, a oni nie wiedzą. Ostrzeganie przed cynicznymi manipulatorami to obowiązek uczciwych ludzi. Podstawa: demaskować farbowane lisy. Inaczej wsadzą ci nóż w plecy.

   GOŃ NOP!

   • Czytałem twój tekst i chciałem wejść w polemikę ale po przeczytaniu końcówki zrezygnowałem bo jesteś zwykłym napinaczem i nie masz dystansu. Takich jak Ty powinno się ignorować.

 7. Całkowicie popieram słuszną krytykę NOP odnośnie środowisk tzw. konserwatywno-liberalnych i innych pseudonarodowych korwinistów. Ale z drugiej strony rzeczywiście trochę za bardzo się zapędzają w swoim uwielbieniu dla ugrupowanie Jarosza. Z resztą, nawet w PS istnieją podziały ideologiczne: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/odeski-prawy-sektor-faktycznie-oglosil-jarosza-wrogiem-narodu-2014-05

 8. Proponuję portal NOPowców zostawić w spokoju i nie robić mu reklamy. Niech zwyczajnie zginie albo zostanie siedliskiem ćwierćinteligentów.

  Dyskusja z nimi sprowadza się najczęściej do personalnych obelg. Wiem, że to mało realne, ale niezmiernie wdzięczny byłbym np. za ujawnienie realnej tożsamości użytkownika „Sigurd” 😉

  • Lawrence z Kacapii

   Sigurd to pan Daniel Dyduk z NOP.

   • Melody Nelson

    Proszę nie szkalować pana Dybuka! On siedzi na zmywaku w UK i dzielnie wykuwa stamtąd Wielką Polskę codziennie pisząc komentarze w których zwalcza neosowiecką Rosję kagiebisty Putina i opisuje swoje (homo)erotyczne fantazje które przedstawiają jego (z całą pewnością prawdziwą) wijzę życia kacapskich agentów. To prawdziwy bohater, człowiek który ucieleśnia autentyczny i nowoczesny nacjonalizm. W dodatku musi borykać się z infiltrowaniem jego partii przez Żydów, bo sam pisał, że wchodzą oni do każdej organizacji politycznej.

  • Władimir Putin

   Daniel Dyduk

 9. Kiedyś kursowało w narodzie przekonanie: „gdy się spotka trzech Rosjan-powstaje piosenka,trzech Niemców-rodzi się wojna,trzech Polaków-pięć odmiennych poglądów”.Myślę że gdy spotyka się trzech Żydów powstają banki,szowinizm,eksterminacja,szerzą się zboczenia,gwałcenie wartości uznawanych przez inne od nich narody…

 10. semperparatus

  Portal „nacjonalista.pl to siedlisko czcicieli banderowców i chorwackich ustaszy…morderców i sojuszników Hitlera…Właśnie niedawno wypisałem się-na zawsze-z tego pseudonarodowego zatrutego zródła…

 11. Szach mat NOP-owcy!

 12. Jestem ciekaw czy portal Nacjonalista o tym wspomni 🙂

  • Portal nacjonalista ma na to jedną odpowiedź. Wyciąga zdjęcia Putina z Żydami, wspomina Abramowicza itd. To nie jest ŻADEN argument za czystością popieranego przez nich Prawego Sektora, tylko bezczelne odwracanie uwagi. Ja im tłumaczyłem, że Putin prowadzi z Żydami grę, że wspierał Syrię a np. Krym jest potrzebny Rosji by wspierać Syrię z morza. Nie potrafili odnieść się merytorycznie do tych spraw.
   .
   Dość długo byłem wyrozumiały, z początku myślałem, że po prostu przeliczyli się z tym Majdanem i PS. Nawet na ich pogardliwe prychnięcia na ludzi „mających wołyńskie obsesje” patrzyłem przez palce, choć to powinno dać do myślenia.
   .
   Jest kilka ośrodków propagandy, które udają anarchistów, lewaków, nacjonalistów, krytykują USA, Izrael, kapitalizm – ale w kwestii Ukrainy są totalnie za rządem kijowskim. To jest przemyślana strategia. Na Ukrainie USA walczą o hegemonię nad światem, chcą zepchnąć Rosję na Ural. Bez Rosji ta Syria z Iranem i tak padną, a Izrael stanie się bardziej bezkarny. Można więc pomydlić gojom oczy, nawet pokrytykować bezcenny Izrael, bo w perspektywie jest totalne zwycięstwo.

 13. moherowy beret

  Niesamowite!Trudno sobie wyobrazić jak żydwa zmanipulowała społeczeństwo na Ukrainie.Cały świat popiera ginących Palestyńczyków(1600-1700 osób),a majdanowcy popierają morderców.Teraz widać,że żydwa może robić co chce i Ukraińcy będą walczyć za oligarchów do ostatniej kropli krwi i nawet do ostatniego żołnierza.Poroszenko wprowadził już podatek wojenny,mają podrożeć wyroby alkoholowe,papierosy,komunikacja kolejowa i inne artykuły.Oligarchowie złupią skórę z Ukraińców na wydatki wojenne,więc poziom życia jak w UE oddali się im jeszcze bardziej.Widocznie tępym Ukraińcom wystarczy,że ich oligarchowie nurzają się w luksusie.

 14. Żydzi są obRZYDliwi, podobnie zresztą jak buńczuczni ,,ókraińcy” – taki słaby kulturowo narodek szowinistów ,,rezający” wszystkich innych, wobec których mają (uzasadniony) kompleks niższości.

Dodaj komentarz