Dzień Dobry Xportal.pl: O Noworosji w TVN

19 komentarzy

 1. Dobrze, że są tacy ludzie jak Pan. Bardzo elegancko i merytorycznie radzi Pan sobie z manipulacyjnym tonem rozmowy narzuconym przez dziennikarzy. Z miłą chęcią polecę xportal znajomym. Może należało by zmienić logo ponieważ nieobeznanym może kojarzyć się ono z przemocą a jak wiadomo lewackie media bez trudu przyszyją do tego łatkę faszyzmu, nazizmu, terroryzmu itd.

 2. Na początku programu ”dziennikarze” TVN powiedzieli, że reprezentuje Pan poglądy, których oni się BOJĄ – jest to największy komplement i dowód uznania dla Pańskiej działalności 🙂 . Świadczy to również o tym, że ”nasze” władze boja się niezależnych poglądów, które stanowią zagrożenie dla dewastacji naszego kraju.Oglądałam programy do których zapraszani byli różni działacze antysystemowi, ale jeszcze żaden z nich nie usłyszał od prowadzących, że ci boja się poglądów zaproszonych przez siebie gości.

 3. Dobrze wyjaśnił ludziom fakty, ale moim zdaniem zbyt łagodnie jak na okazje, która raczej prędko się nie ukaże w mas-mediach.

 4. Gratulacje dla Pana Bartosza Bekiera. W ogóle XPortal to ciekawa inicjatywa ponad podziałami na lewica prawica choć w wielu sprawach można mieć odmienne zdanie warto Tu zaglądać i parafrazując Lenina czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

 5. Bardzo udany wywiad. Gratuluje! Prowadzący mieszali, zmieniali temat, brali pod włos i nie udało im się Pana zdyskredytować. Oby tak dalej.

 6. Уважение моим польским братьям.

 7. Jak większość współczesnych pismaków/redaktorzyn z mediów głównego ścieku to ignoranci i propagandyści.Jedyny pożytek z całego wystąpienia to pokazanie tvnowskiej ćwierćinteligentnej publice, że istnieje jednak inny obraz tego co serwuje im codziennie ta stacja. Myślę, że większy efekt propagandowy (pozytywny) dla Falangi wywoła jakaś wzmianka w gazwyg, którą na pewno szykuje jakiś bojownik/czynownik z Czerskiej na temat „polskich faszystów” wspierających Putina co w tvn byli:) „Nie jest ważne jak piszą, ważne żeby nazwiska nie przekręcili”:)

 8. Do Pana Bartosza Bekiera. Rozmowa z takimi osobnikamijak ci redaktorzy to rzucanie pereł między wieprze. Trzeba miec tego świadomośc oraz tego ze po zmanipulowaniuwtwiady doskonały Xportal może tylko stracić . Jestam pełen szacunku i uznania dla pracy Pana Bartosz Bekiera.

 9. Pytanie do redakcji, dlaczego mój komentarz został usunięty???

 10. Pan Marcin Prokop użył znanego mi argumentu, mianowicie w stylu „są dwie propagandy, narracje – mnie przekonuje zachodnia”. Dwie uwagi w związku z tym:
  .
  1. Ja na dzień dobry mam pytanie. Jaką wiarygodność ma Zachód po „broni masowego rażenia” w Iraku, po dozbrojeniu islamistów w Syrii, po zniszczeniu Libii?
  .
  2. Czemu mamy kibicować „propagandom” zamiast po prostu szperać w FAKTACH? W temacie Ukrainy można znaleźć dużo obiektywnych faktów, np. zbrodnię w Odessie. Co mnie obchodzi jak to naświetla USA albo Rosja? JA MAM MÓZG. Reżim w Kijowie pali bezbronnych ludzi żywcem. JA to oceniam. Sam. Mam własny umysł.
  .
  Jestem wolnym człowiekiem!

 11. Co ty gadasz, co nawet jeśli „żyd” to co z tego? Nie jest syjonistom, a przed tym zachodnim syfem trzeba się bronić.

 12. lewakpatriota

  Dobry przywódca to ten który ma „jaja”, Castro, Chavez, Al-Sadr, czy swego czasu Broz-Tito… i długo długo nic
  Orban robi wokół siebie dobry PR, ale trzeba przyznać że ten PR jest tez pro państwowy, choc sam Orban w duchu jest pewnie liberałem

  • Dobry przywódca przede wszystkim zna nauki Sun Zi. Największe wrażenie robi na mnie pozorna spolegliwość aby ostatecznie poprowadzić niezależną politykę. To niestety wywołuje dezorientację u popierających takiego polityka obywateli.

 13. Brawo Panie Bekier. Przeciwko dwojgu dziennikarzom usiłujących narzucić „poprawną” tezę, nie dał się wytrącić z równowagi.

 14. Socjal Patriota

  Bardzo dobrze że media się interesują xportalem/Falangą. Udzielać wywiadów i wyjaśnień ile i kiedy jest możliwość. Telewizja, radio, itnernet. Darmowa promocja. PS BB elegancko na fali w wywiadzie 😉

 15. moherowy beret

  Dobrze,że media dostrzegły XPortal.pl.
  Ale tych prowadzących nie trawię i popsuli mi smak słuchania.Jeżeli chodzi o przywódców (mężów stanu),to uznaję Victora Orbana.Jest niezależny i kocha swój naród.

 16. lewakpatriota

  no, porównując do Gorbaczowa czy pijaka Jelcyna Putin jest świetnym przywódcą, więc nie wiem skąd ta niepewność, a co Holland, Kamerun, Tusk są lepsi???

 17. Tutaj przynajmniej jest całośc nie ucięta , bo na stronie TVN ucięli .

Dodaj komentarz