Iran: Żydzi w „Państwie Islamskim”

Irańska agencja prasowa Fars poinformowała 23 grudnia, że izraelscy biznesmeni w porozumieniu z Państwem Islamskim wykupują domy chrześcijan i jazydów wypędzonych przez jego bandy, by rozwijać żydowskie osadnictwo. Lokalne agencje nieruchomości w Mosulu i innych miastach w północnym Iraku skupują domy i odsprzedają je Izraelczykom. Według Fars już ponad 2000 Żydów mieszka na obszarze irackiego Kurdystanu. Agencja poinformowała również, że siły kurdyjskie odnalazły izraelskie narzędzia i sprzęt w kryjówkach terrorystów z Państwa Islamskiego.

Irański minister obrony, generał Hossein Dehqan, w październiku powiedział, iż Państwo Islamskie i Izrael „to dwie strony tego samego medalu” i oba starają się osłabić antysyjonistyczny ruch oporu w Palestynie, Syrii, Libanie i Iraku.

(Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

IRAN-PROPAGANDA-ISIS-e1405062932131

4 komentarze

  1. Bschentschischtschikiewitch

    Budują „Wielki Izrael”. Izrael Szahak te plany opisał w „Tel Awiwie za zamkniętymi drzwiami”.

  2. Tak,szczury współpracują ze szczurami.Kiedyś używano arszeniku,trawy morskiej,ostatnio pochodnych kumaryny.

  3. Odbyłem niedawno rozmowę z kimś, kto twierdzi, że Państwo Islamskie opłacane jest przez…Iran 😀 Do dzisiaj nie mogę powstrzymać śmiechu.

    • Socjal Patriota

      W Polsce mało kto w ogóle wie że islam się dzieli na trzy główne nurty dzisiaj, wszyscy myślą że Iran to druga Arabia Saudyjska. Dzięki Bogu istnieją media jak xportal które informują zgodnie z faktami i prawdą.

Dodaj komentarz