ŁRL: Rusicz wypowiada posłuszeństwo

Dowódca oddziału „Rusicz” Aleksiej Michałkow oświadczył, że wraz z żołnierzami wypowiada posłuszeństwo władzom Ługańskiej Republiki Ludowej. Jest to reakcja na mord na Aleksandrze Biednowie „Batmanie”, do którego jednostki należał oddział. Michałkow zapowiedział, że wraz ze swoimi ludźmi będzie prowadził walkę zarówno przeciwko siłom ukraińskim jak i Igorowi Płotnickiemu i reszcie władz Republiki.

(na podst. dnr-news.com)

tn2IQ_2N0aw

15 komentarzy

 1. Nie wszystko tam jest białe i czarne. Trzeba znać Banderoland zeby to zrozumieć. Gdy walki na froncie ustały, to zaczęła się walka o „kryszowanie” biznesu. Tan zawsze biznes musiał mieć „ochronę” i tak się teraz dzieje. To jest na rekę Ukropom i CIA. Dalszy scenariusz jest mi wiadomy, ale po co o tym mówić?

 2. I jak tu walczyc w ime idei jak ci swój nóż w plecy wbija

 3. Pingback: W 2015 popieramy i wspieramy patriotów z prawdziwego zdarzenia « Grypa666's Blog

 4. moherowy beret

  Znalazłam zdjęcie pojazdu ,w którym zginął pułkownik Biednow(Betmen).Spalony żywcem:
  http://m.neon24.pl/b31ea4dc1694aa2996134032d2266f9b,14,0.jpg

 5. Co się tam dzieje w Noworosji? Lewicowo- liberalne media informują, że nasilają się walki wewnątrz separatystów, podobnież dochodzi do gwałtów, rozbojów.

  • moherowy beret

   Co do gwałtów to są ze strony ukrów,natomiast po stronie separatystów gwałty były karane śmiercią.Między innymi Biednow miał zarzuty,że za ostro karze przestępców i trzymał ich w piwnicy.

 6. moherowy beret

  Może właśnie z powodu tej sytuacji Polacy z Ługańska chcą wyrwać się do Polski.Jeżeli tam wkroczą banderowskie wojska(w tym bataliony Ajdar i Azow,no i Prawy Sektor),to poleje się krew jak rosyjsko języcznych,tak i Polaków.Okropne wiadomości,a było tylu ideowych ludzi w tej walce.

 7. To bardzo smutna wiadomość! I najgorsze to że banderowcy znowu podnoszą łeb!!!

 8. moherowy beret

  Nie tyle radykalny element co ideowy.Właśnie Biednow był ideowym człowiekiem.Nie pozwalał wokół siebie na szachrajstwa i karał ostro.Władzom nadepnął na odciski i tak skończył.Teraz Rusicz nie chce popierać macherów.Wyglądo to tragicznie.A banderowcy wybyczyli się,pojedli,uzbroili się i są gotowi.

  • Dokładnie – a najbardziej mi żal tych wszystkich którzy zawierzyli Kremlowi. Strielkow i Mozgowoj zostali zastąpieni bardziej lojalnymi Gubariewem i Płotnickim – a tym zależy wyłącznie na rozgrabieniu Donbasu zanim wejdą tam ponownie Ukry. Wiadomo było, że za rosyjską pomoc w sierpniu trzeba będzie zapłacić i to jest właśnie cena. Noworosja stanie się wydmuszką którą Putin odda za zniesienie sankcji.

   • Dawid Hudziec

    Gubarjew? jakąż to funkcję twoim zdaniem pełni Gubarjew?

    • NarodowyRojalista

     Putin to pachołek globalistów i nie dopuści by powstała suwerenna Noworosja, zlikwidują wszystkich niepodległościowych działaczy i zastąpią swoimi takimi jak Płotnicki.

 9. Hmm, najgorsze w takiej sytuacji jest brak zgody…

 10. Burżuazja boi się radykalnego elementu?

Dodaj komentarz