Polska: Morderca z Odessy z polską wizą

Jak poinformował dr Mateusz Piskorski w wywiadzie dla radia RDC, potwierdzając i zamieszczając później tę informację na swoim blogu, jeden z banderowskich morderców odpowiedzialnych za masakrę i spalenie żywcem kilkudziesięciu ludzi w domu związkowym w Odessie, przebywa obecnie na terenie Unii Europejskiej i posługuje się polską wizą.

Niejaki Mykoła Wołkow (ur. 1981), znany wśród swoich kumpli z Banderomajdanu jako „sotnik Mykoła”, widoczny jest na nagraniu z masakry w Odessie gdy strzela z pistoletu do ludzi wyskakujących z okien płonącego budynku.

Jak komentuje dr Piskorski: Ustaliliśmy też, że człowiek ten znajduje się na terenie Unii Europejskiej… wykorzystując posiadaną przez niego polską wizę. Rodzi to pytanie o to, czy możemy czuć się bezpiecznie, gdy polskie MSZ i służby wklejają polskie wizy tego rodzaju indywiduom. Czy sotnik Mykoła strzela tylko u siebie, czy może wyciągnie broń też nad Wisłą? Wreszcie – jak w takich warunkach liberalizować reżim wizowy dla obywateli Ukrainy? Ilu takich sotników jest wśród tych, którzy zamierzają przekroczyć naszą granicę?

(Na podst. RDC, inf. własnych)

Untitled

8 komentarzy

 1. Uważam, że Irakijczycy jako wielomilionowy naród zhańbili się brakiem prób dorwania np. Blaira albo Wolfovitza. Mam nadzieję, że w 140 milionowej populacji Rosjan znajdzie się paru zdolnych do wykonania wyroku na tą banderowską świnię. Nie można pozwalać na takie rzeczy. AK wykonywała wyroki na Niemcach w znacznie trudniejszych warunkach.

  • „nie można pozwalać na takie rzeczy” – pisałem szybko i wyraziłem się niejasno. tzn. nie można pozwalać by taka świnia mordowała ludzi w biały dzień i niemal rok po wydarzeniach nadal jeszcze plugawiła ziemię swoją obecnością. Jeśli SS Rosji okażą się nierychliwe, to świniakiem powinien zająć się ktoś prywatnie. Inaczej za jakiś czas będziemy mieć 100 kolejnch na miejsce tego. Na filmie widać, że ten wieprz do odważnych nie należał. Jego ewentualni następcy właśnie rozważają: siedzieć pod kamieniem czy dać upust żądzom. Bezkarność dla takich zwyroli jest zachętą.

 2. Pingback: W 2015 popieramy i wspieramy patriotów z prawdziwego zdarzenia « Grypa666's Blog

 3. Rząd , a raczej nierząd, naraża obywateli Polski. Zreszta poparcie dla Ukropów idzie od góry, od samego Bula. Naród jest przeciw, ale gdzie rządzący mają naród, to wszystkim wiadomo. Gdyby ktoś znał mp. tegoż Mykoły to prosze o info na tym portalu.

 4. Worek na głowę i wydać go Rosjanom.

 5. Bracia Rosjanie wszystkich bandytów prawego sektora wyłapią i po swojemu osądzą. Polacy pomużmy słowiańskiej Rosji w usunięciu banksterów m z Polski.

 6. moherowy beret

  Jeszcze drugi film z kopią dokumentu potwierdzającego bandytę.

 7. moherowy beret

  To znaczy,że „polska” władza współpracuje z bandytami na Ukrainie.Teraz jak Amnesty International rozpatruje skargi Rosjan,to władze konsularne dają polską wizę dla bandyty,który strzela na ulicy do ludzi w palącym się budynku.Możliwe,że wizę dostał za łapówkę,to wtedy zbrodniarzem jest pracownik konsulatu.Natomiast jeżeli to władza zezwoliła na wydanie bandycie polskiej wizy,to już Polska zeszła na drogę bandytów razem z ministrami i Prezydentem.Przecież ten bandzior może mieć przy sobie broń i skasować każdego,kto wyda mu się wrogiem Ukrainy i Prawego Sektora.Czy ABW wie już o tym czy tylko na dyżurach drapią sobie ……

Dodaj komentarz