Ukraina: „Pomóżmy IS mordować Rosjan”

Wysoko postawiony ukraiński urzędnik zaapelował za pomocą mediów społecznościowych o wsparcie informacyjne dla Państwa Islamskiego, aby mogło skutecznie „mścić się na Rosjanach”.

Anton Geraszczenko, doradca ukraińskiego ministra spraw wewnętrznych Arsenija Awakowa, wprost namawiał do przekazywania danych rosyjskich żołnierzy i ich rodzin „Państwu Islamskiego”. Sądzę, że ich twarze wystarczą, żeby bojownicy i zwolennicy Państwa Islamskiego, większość których pochodzi z regionu Kaukazu, mogła ich odnaleźć i zemścić się na nich zgodnie z prawem szariatu. – napisał Geraszczenko.

Dodał także, że dane Rosjan najlepiej przekazywać stronie „Mirotvorec”, która je opublikuje. „Mirotvorec” łączony jest z zabójstwami antybanderowskich działaczy na Ukrainie, którzy zginęli krótko po tym, jak ich dane upubliczniono na stronie.

Po zainteresowaniu ze strony rosyjskich mediów, Geraszczenko usunął swój wpis.

(Na podst. RT.com)

5614dde5c4618801268b4582

 

8 komentarzy

 1. Pingback: Rosja : Państwo Islamskie wspierane przez Ukrainę

 2. Ukraina wspiera ISIS (Israeli Secret Intelligence Service) … a łapy precz od Putina.

 3. Przecież to mowa nienawiści i namawianie do współudziału w morderstwie. Wysoko postawiony urzędnik państwowy za takie coś powinien nie dość, że przestać piastować funkcje i to natychmiast, to jeszcze stanąć przed Trybunałem czy sądem, jak to dla nich formalnie się powinno robić.
  Najlepiej by było przekazać go stronie rosyjskiej i niech powie prosto w oczy rodzinom to co mu się marzy a potem zamknąć go z tymi rodzinami w jednej sali na jakiś czas.
  Ciekaw jestem komentarzy strony rosyjskiej, coś takiego powinno zostać rozdmuchane aż do przesady, propagandowo na takiej „wpadce” Rosja może dużo zyskać u opinii publicznej natomiast Ukraina pogrążyć się jeszcze niżej niż jest w tym momencie.

 4. OPAR KRWI jako efekt RELIGII ROZUMU,która doprowadziła do REWOLUCJI RELIGII za sprawą ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU.
  Od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBOLSZEWIZMU,który w znacznym stopniu przyczynił się do militaryzacji handlu wojna i pokojem.

 5. Radomiak poducz się historii ale tej prawdziwej,jaki oni tysiącletni naród lub wogóle naród,to tak jakby powiedzieć że isis to naród isowski,a isowskie i banderowskie to oni mają zakute łby w matołectwie!!!

 6. No nareszcie! Nareszcie oficjalnie Ukraina uznała się za sojusznika „ISIS”. Zresztą jak mogli inaczej postąpić? Banderowcy i islamiści są braćmi, oboje na smyczy jednego właściciela, oboje mają takie same metody „walki o niepodległość”, więc oczywiste jest, że tysiącletni naród ukraiński nie opuści swoich braci w walce z ruską agresją XD

 7. Bardzo dobrze, niech wszyscy się dowiedzą, że UPAina i Państwo Islamskie to dzieci tych samych rodziców 🙂

Dodaj komentarz