L. Degrelle: ”Apel do młodych Europejczyków” – polecamy!

Polecamy Państwa uwadze pierwsze polskie wydanie „Apelu do młodych Europejczyków” autorstwa Leona Degrelle, książkę objętą patronatem medialnym dziennika Xportal.pl. Testament polityczny kontrowersyjnego idealisty jest lekturą ciekawą i pouczającą, zwłaszcza w kontekście gwałtownych przemian zachodzących w Europie i zyskiwania na popularności ruchów nacjonalistycznych, dla których narodowe ojczyzny i Europa będącą „ojczyzną ojczyzn” stanowią centralny punkt odniesienia.

Cena: 30 zł (w tym koszt wysyłki)

Zamówienia: rekonkwista72@poczta.onet.pl

„Młodzi europejscy koledzy – nadeszła wasza kolej. Materialnie, to jasne, ale przede wszystkim duchowo i intelektualnie bądźcie gotowi na wszelkie ofiary.

Jeśli Europa miałaby znów stać się Europą bankierów, grubych, skorumpowanych burżujów, to wolelibyśmy, aby komunizm zwyciężył i zniszczył wszystko. Wolelibyśmy, aby to wszystko wyleciało w powietrze, niż mielibyśmy oglądać zgniły system w jego splendorze”. Leon Degrelle

Apel

 

 

 

 

5 komentarzy

 1. Gregorians

  Ale przecież to już jest. Cały ten splendor, bez którego Francja by nie istniała. A poza tym- Pamiętajcie- Francuzi to zawsze ludzie wystraszeni, przestraszeni, robią coś, z czego wkrótce się wycofają, tacy już są. Nie warto się z nimi układać i współpracować co pokazała dobitnie historia wielu organizacji do których należeli i byli jednym z najsłabszych ogniw w ww. Natomiast co do burżujów i „celebracyjnego charakteru imperializmu” to wszystko nie tyle że się tli, co nadal na zgniliżnie jest uprawianie. Spójrzmy na model społeczny – tam to widać dobitnie jak mało gdzie – mamy ciągle- 19wieczne szminki i całą te modę królewską, „vintydz” ala królowa.. (za królów narody nigdy nie miały się dobrze) bo królowie to zawsze byli spadochroniarze z zewnątrz, i przewaznie umorusani z anglosasami po pachy) nawiasem mówiąc całą ta celebracja imperialistyczna powielana na zgniliżmie widocznej dookoła widoczna jest w wielu instytucjach, weżmy za przykład przyozdobionych siwych panów z takich instytucji jak Uniwersytety, siwe mordy uważające się za bóstwo posiadłej wiedzy, a tak prawde mówiąc to przypadkowe dziadki które całe życie spędzili na stołkach. Aha, myślę że ksiązka pewnie godna uwagi z całą pewnością, tym niemniej uważam- że prawdziwi rewolucjoniści swoich czynów nie uczą się z ksiązek, to się ma albo się nie ma i tyle. Albo się jest facetem albo kosmopolitycznym mieszańcem z ameryki zwanym Demoludem.

  • Co tak się wszyscy tych Francuzów czepiają? To cwany naród jest, a jak potrzeba to i bardzo odważny. Przecież podczas I wojny światowej dzielnie walczyli, wojny napoleońskie podobnie, II wojna światowa to co innego, ale wtedy właśnie wyszło ich cwaniactwo. Spokojnie oddali się Niemcom, ci im wywieźli Żydów o co do Francuzów nikt nie ma pretensji, potem przyszli Amerykanie, Brytyjczycy i pogonili Niemców. Pogardzane żabojady mają atom, resztki kolonii w Ameryce Płd. na Karaibach i Oceanii, duże wpływy w wielu afrykańskich państwach, program kosmiczny, nowoczesny przemysł samochodowy, stoczniowy, lotniczy itp. Do tego państwo opiekuńcze, wypasiony socjal i fajne zabytki.

 2. Konrad Januszewski

  „Jeśli Europa miałaby znów stać się Europą bankierów, grubych, skorumpowanych burżujów, to wolelibyśmy, aby komunizm zwyciężył i zniszczył wszystko.”

  No spoko. A jeśli ktoś chce po prostu żyć i wychować dziecko na dobrego katolika i nie obchodzi go cały ten rewolucyjny chłam?

  • To nie zdziw się wtedy jak twoje dziecko za kilkadziesiąt lat będzie zmuszone do przejścia na Islam pod groźbą śmierci. Chyba, że to córka to jeszcze dojdzie do tego zamknięcie w haremie jakiegoś brodatego, brudnego knura. Obserwuj, myśl i wyciągaj wnioski z tego co się dzieje, a nie żyj tylko z dnia na dzień, bo w dużej mierze przez bezmyślnych konformistów i leni Europa wygląda jak wygląda.

 3. A jaka jest cena?

Dodaj komentarz