Polska: Poranny nalot Policji na „antyrasistów”

Donosicielska inicjatywa „antyrasistowskich” lewaków znana pod nazwą „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” została dziś o 6:00 odwiedzona przez Policję bez wcześniejszych zapowiedzi. Jak płacze lewactwo, „Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami które były w środku. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. Ze szczatkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. (…) Z naszych informacji wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają.”

Nie są to pierwsze problemy z prawem lewackiego OMZRK, które za cel główny stawia sobie donoszenie na Policję i do prokuratury na rzekomych „rasistów” i „ksenofobów”. W lipcu zeszłego roku na cztery lata więzienia został skazany jego pomysłodawca i założyciel, Rafał Gaweł. Białostocka prokuratura postawiła mu kilkanaście zarzutów dotyczących oszustw i wyłudzeń dużych kwot.

Oczywiście, jak zawsze gdy lewackie środowiska przyciskane są przez służby państwowe za swoje machlojki i nadużycia, głośno płaczą o „politycznych represjach”…

(Na podst. FB, inf. własnych)


2 komentarze

  1. Chlip chlip, źli mundurowi naziści ścigają bezbronnych lewackich wywrotowców. Oby znaleźli na nich kilka paragrafów

  2. R. Czepulkowski

    Donosili na Polaków . Jechać z nimi !!!

Dodaj komentarz