Rok 2017 – przebudzenie narodów? [spotkanie w Krakowie]

Redakcja Xportal.pl

zaprasza na otwarte spotkanie dyskusyjne

Rok 2017 – przebudzenie narodów?

Donald Trump prezydentem USA – Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską – start Marine Le Pen  w wyborach prezydenckich we Francji – szanse przeciwników UE i imigracji w wyborach w Niemczech i Holandii

Co może się wydarzyć?

*

W dyskusji panelowej udział wezmą przedstawiciele:

– organizacji Falanga,

– Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego,

– Organizacji Monarchistów Polskich,

– organizacji Pobudka,

– redakcji miesięcznika internetowego „Szturm”.

*

25 lutego, godzina 17:30

centrum konferencyjne „Archeion”, Sala Większa

Kraków, ul. św. Filipa 23

Jeden komentarz

  1. „Twierdzę kategorycznie, że żydostwo nie zadowalając się zwyczajnym szkalowaniem sprawy polskiej, wprost organizowało pogromy Polaków. Bólem i wstydem przejmuje nas, Polaków pochodzenia żydowskiego, sama świadomość tego pochodzenia wobec niesłychanej w dziejach ludzkości zdrady przez żydostwo tak gościnnej dla niego zawsze ojczyzny naszej w wyjątkowo krytycznej chwili jej dziejów”. J. Unszlicht. („O pogromie ludu polskiego”, 1906) W 1912 roku Julian Unszlicht wydał, prawie 400-stronnicową książkę demaskującą antypolskie działania litwaków pt. „O pogromy ludu polskiego. (Rola socjal-litwactwa w niedawnej rewolucji)”.
    O tym, że Żydzi nie dadzą się zasymilować napisał wyraźnie w “Życiu Warszawy” nr 88 z 15.IV.81 w artykule pt. “Dzieci jednej ziemi” Stanisław Podemski.
    Nie ulega żadnej wątpliwości, że Żydzi a już w szczególności wszystkie gminy żydowskie stowarzyszenia, agendy i masoneria obecne na terenie Polski jako wyznawcy rasistowsko szowinistycznych ideologii powinni być zdelegalizowani zaś ich członkowie karani w tym pozbawieniem praw publicznych na zawsze!
    Nie możemy wspólnie z Żydami udawać, że budujemy razem z nimi Państwo Polskie i dobrobyt w znakomitej większości katolickiego Narodu, gdy w rzeczywistości trwa proces dokładnie odwrotny.

Dodaj komentarz