Falanga i Xportal.pl na Marszu Niepodległości 2017 w Warszawie [FOTO + WIDEO]

W Narodowe Święto Niepodległości aktywiści i sympatycy Falangi oraz Xportalu po raz kolejny wzięli udział w zorganizowanym w Warszawie Marszu Niepodległości. Szpaler trzydziestu czarnych flag z symboliką Xportalu i Falangi oraz bezkompromisowe slogany jak zawsze wzbudziły duże zainteresowanie.

Falangistowska kolumna przeszła w niewielkiej odległości od czoła Marszu Niepodległości, eksponując hasła nacjonalistyczne, antyatlantyckie, antysyjonistyczne i antyliberalne. Nie mogło zabraknąć okrzyków „Raz mieczem, raz młotem w NATOwską hołotę”, „A na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”, „Polski przemysł w polskich rękach – praca w Polsce dla Polaków” czy „Znajdzie się kij na banderowski ryj”.

Do zwartego szyku ustawionego za banerem „Stop NATO – Xportal.pl” dołączyła także grupa autonomicznych nacjonalistów pod flagą z Toporłem, którym dziękujemy za pomoc w eksponowaniu klasycznego transparentu z napisem „Żadnych wojen za Izrael!”. Do zobaczenia za rok!

 


———————————————————————————————————–

BONUS:

„Polska wolna od p**alstwa i liberalizmu” – transparent o takiej treści, ozdobiony podartymi zdobycznymi flagami Sodomy i Imperium Zła, zawisł w poranek 11 listopada na kładce nad Wisłą pomiędzy Podgórzem a Kazimierzem, w pobliżu miejsca zbiórki planowanej demonstracji (((totalnej opozycji))).

12 komentarzy

 1. GoraKosciuszki

  Dziekuje wam (Falanga) za patriotyzm i troske o Polske! – p**alstwo, liberalizm i syjoniści to wrogowie nie tylko Polski ale i Swiata.

 2. Miarą sukcesu tegorocznego Marszu Niepodległości jest wściekłość, histeria i przerażenie antypolskich ośrodków medialnych.

 3. Pingback: Marsz Niepodległości 2017 – nikt ciekawy

 4. Czy ktoś oprócz kamerzysty widział transparent? Sodomitów z KOD nie zarejestrowano…

 5. Świetna robota! Bardzo dobrze! Podoba mi się, że na Marszu Niepodległości osoby o różnych poglądach potrafiły wspólnie maszerować. Dzięki temu Marsz ten ma swój niepowtarzalny klimat!

 6. Konkretna ekipa! 😀

 7. Co sądzicie Falangiści i redaktorzy Xportalu o Czarnym Bloku zorganizowanym przez NOP, Szturmowców i Automatów?

  • Redakcja Xportal

   Od początku naszej działalności (Falanga styczeń 2009, Xportal.pl w tej formie – listopad 2011) nie komentujemy i nie recenzujemy cudzej działalności oraz nie wydajemy oświadczeń na ten temat – i tego zamierzamy się trzymać 😉

   • To skąd potem biedni ludzie mają wiedzieć co mają myśleć?

   • Ale zgadzacie się z bełkotem lewackich mediów, TVPiS i „narodowców”, że to „rasiści”, czy plujecie na ten bełkot?

    • Redakcja Xportal

     Z tekstu „Narodowe Państwo Pracy – zarys idei„:

     Kolejnym szczeblem człowieczeństwa jest rasa. Jest to bardzo niepopularny dzisiaj pogląd, a to wszystko przez liberalną propagandę, której jedynym celem jest walka z Prawdą. Mimo wszystko, tylko ślepy człowiek może negować podział ludzkości na rasy. Z biologicznego punktu widzenia, podział rasowy jest dość oczywisty, i nie sposób nie odróżnić Europejczyka od Murzyna, czy Azjaty. Duchowy aspekt kwestii rasowej jest o wiele ciekawszy. Rasa, jako jeden z komponentów cywilizacji, także musi zachować swoją łączność z prawdziwym źródłem stabilności, czyli ponadnaturalnym światem. Jeśli ta relacja słabnie, rasa się degeneruje. Czym tak naprawdę jest rasa? Należy oczywiście zgodzić się pobieżnie ze współczesnymi antropologami, zauważającymi istnienie grup ludzi różniących się ogólnymi cechami fizycznymi, wynikającymi ze wspólnego genotypu. Jednak ograniczenie rozumienia pojęcia rasy do „rasy ciała” jest zbytnią wulgaryzacją tego pojęcia. Wnikliwy badacz kwestii rasowej zauważy różnice w kolektywnej mentalności i aspektach behawioralnych tych samych grup ludzi. Wszyscy ludzie mają podobne instynkty, jednak manifestują je w różny sposób. Mentalny aspekt rasowy został określony przez Juliusza Evolę, twórcy tej koncepcji, jako rasa duszy. Istnieje jednak znacznie ważniejszy, najgłębszy i najbardziej skomplikowany aspekt rasy, który Evola nazwał „rasą ducha”. Zdefiniować ją można jako różniące grupy ludzkie postawy wobec duchowego, ponadludzkiego i boskiego świata, wyrażone w formie systemów spekulatywnych, mitów, symboli oraz różnorodności doświadczenia religijnego. Chodzi tu o sposób obcowania z Bogiem, wyrażony poprzez różne kultury, rozumiejąc kulturę jako rytuały, architekturę, rolę kapłaństwa, hierarchie społeczne, status kobiety, symbolizm religijny, seksualność czy sztukę. Taka kultura czy też raczej światopogląd, nie jest po prostu konstruktem socjologicznym, ale raczej wyrazem czegoś wewnętrznego, unikalnego dla rasy, metabiologiczną siłą, która wpływa zarówno na fizyczne i psychiczne struktury jej poszczególnych członków. Widzimy więc, że rasa, która definiuje człowieka, nie jest tylko kwestią czysto biologiczną, ale raczej trójczłonową – biologiczną, mentalną i duchową. Atak na rasę ze strony liberalizmu sprowadził się początkowo poprzez narzucenie jej w czasach Oświecenia obcego, materialistycznego światopoglądu – i samo to zniszczyło jej czystość rasową. Promowanie mieszania się ras – czy to poprzez dobrowolne związki międzyrasowe, czy sprowadzanie hord gwałcicieli zwanych uchodźcami – co jest atakiem na biologiczną rasę ciała – jest tylko dobijaniem martwej już rasy białej. Czystości rasowej nie odbuduje się poprzez oczyszczenie kwestii biologicznych, ale przede wszystkim poprzez przywrócenie Europie światopoglądu Prawdy, jako jedynej możliwej opcji. Walka z wartościami współczesnego świata jest też, poprzez wieloaspektową naturę Prawdy, walką z zanikaniem naszej rasy.

     • Myślę że ludzie uczestniczący w Czarnym Bloku zgodzili by się z tym tekstem (może z wyjątkiem świeckich działaczy AN), w praktyce mieli te same hasła (antysyjonistyczne, antyglobalistyczne i antyliberalne), nie żebym wam się mówiąc kolokwialnie wpierniczał w działalność, ale w następnym roku gdyby organizowali to moglibyście dołączyć do Czarnego Bloku, chyba że nie lubicie takiego sposobu demonstrowania

Dodaj komentarz