Warszawa: Antysyjonistyczna demonstracja pod ambasadą USA

Po sukcesie czwartkowej demonstracji antysyjonistycznej pod konsulatem USA w Krakowie (którą w oficjalnym ostrzeżeniu docenił także Departament Stanu USA), delegacja Organizacji Falanga stawiła się w niedzielę 11 lutego pod ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie, aby wraz ze środowiskami kresowymi i narodowymi podkreślić jeszcze raz swój zdecydowany sprzeciw wobec coraz bardziej bezczelnych uroszczeń jankeskiego hegemona kierowanego przez syjonistyczne lobby.

Do ochrony ambasady pod pretekstem „zagrożenia terrorystycznego” (sic!) skierowano liczne siły policyjne, co nie zraziło jednak kilkudziesięciu zgromadzonych osób, które stawiły się na proteście. W jego trakcie zaprezentowano transparenty kresowe oraz falangistowski „Żadnych wojen za Izrael!”, flagi narodowe, organizacyjne oraz flagę Palestyny. Jako przedstawiciel środowisk kresowych głos zabrał Rafał Mossakowski z Centrum Edukacyjnego Powiśle, a w imieniu Redakcji Xportal.pl przemówienie wygłosił publicysta portalu Kresy.pl i współautor programu Ruchu Narodowego, kol. Marcin Skalski. Jak zawsze nie zabrakło okrzyków „USA – imperium zła!”, „Żadnych wojen za Izrael!” a także skierowanego bezpośrednio do ambasadora „Paul Jones – persona non grata!”.

Wraz z kolejnymi atakami na Polskę ze strony wrogich jej suwerenności państw, akcja antysyjonistyczna i antyamerykańska będzie kontynuowana w najbliższych dniach.

Dodaj komentarz