Wielka Brytania: Rozbito gang żydowski, zajmujący się nielegalnym handlem lekami

Czterech mężczyzn i jedna kobieta stanęło w środę przed sądem w Westminsterze, z oskarżeniami o pranie pieniędzy zarobionych na handlu lekami podrabianymi, a także dostępnymi w innych państwach lecz niedopuszczonymi do obrotu na terenie Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że przez ich konta przeszła zawrotna suma 19 milionów funtów brytyjskich. Wszyscy oskarżeni wywodzą się z rodzin żydowskich z Londynu i okolic.

Prokuratura utrzymuje, że wspomniane nielegalne środki medyczne pozyskiwali oni z krajów takich jak Niemcy, Austria i Francja.

David Cohen (37 l.), Mindy Gross (42 l.), and Jacob Gross (44 l.), Edward Cohen (65 l.) oraz Maurice Gross (37 l.) zostali poinformowani przez sąd, iż ciąży na nich łącznie 14 zarzutów.

David Cohen, z dzielnicy Golders Green w północnym Londynie, jest też oskarżony o składanie fałszywych oświadczeń celem uzyskania zasiłków, brak zgłoszenia zmian w sytuacji rodzinno-majątkowej wpływających na przyznawanie i wysokość zasiłków, udzielanie fałszywych informacji stosownej instytucji (tzw. Charity Commission). Oprócz uzyskiwania nielegalnych dochodów z przestępczego procederu, zarzuca mu się także ułatwianie i umożliwianie tego innym. Podobne zarzuty usłyszał też Edward Cohen, zamieszkały w Stamford Hill.

Z kolei małżeństwo Jacob i Mindy Gross, zamieszkali w Golders Green, a także mieszkający w Antwerpii (Belgia) Maurice Gross zostali oskarżeni „tylko” o uzyskiwanie nielegalnych dochodów z nielegalnego procederu, a także o ułatwianie i umożliwianie tego innym.

Cała szajka wpadła, gdyż mimo ogromnych zysków z procederu David i Edvard Cohenowie pobierali zasiłki dla ubogich, w kwocie ok. kilkuset funtów miesięcznie. Pracowników urzędów zasiłkowych zainteresowało, dlaczego nie podejmują oni pracy w pełnym wymiarze godzin, i z czego tak naprawdę się utrzymują.

Wszyscy oskarżeni wyszli z aresztu za kaucją. Obecnie oczekują oni na posiedzenie Sądu Koronnego w  Southwark Crown, które ma się odbyć 21 marca.

(na podst. Daily Mail, Twitter, inf. własne)

4 komentarze

 1. W Rzymie, w 2000 roku włoska policja zlikwidowała pierścień powiązań jedenastu czołowych gangsterów żydowskich.Okazało się, że byli on i odpowiedzialni za porwania gojów nie – żydowskich dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat z domów dziecka, dzieci te były gwał cone a następnie mordowane . Te nikczemne zbrodnie zostały nagrane na żywo w filmie i sprzedawane na całym niesławny globalnej „snuff film” przemysłu. Ponad 1700 klientów zapłacił aż 20.000 $ na film aby zobaczyć małe dzieci są zgwałcona i zamordowana. Zarówno agencje Associated Press i Reuters poinformowały o tych ohydnych zbrodniach w
  dniu 27 września 2000 (patrz także Rzym Observer, 1 października 2000). Gdy we włoskiej telewizji nadawano sceny aresztowań tych zboczeńców snuff film w prime time do ponad jedenastu milionów widzów, urzędnicy żydowscy oszaleli ze
  wściekłości. Twierdzili, że to „oszczerstwo krwi”,zażądali oni, żeby elita żydowska, która zasiadała w radzie dyrektorów włoskiej sieci telewizji ukarała osoby odpowiedzialne za nadanie tej wiadomości w publicznym przekazie.Kierownictwo TV zwolniono.
  http://www.rense.com/general45/master.htm,

 2. Tadeusz Łapanowski.

  Jak to Żydzi. Nie mogli zeżreć tego co nakradli. Musieli jeszcze chapać zasiłki.

 3. to w UK tez tworza getta? To jest takie typowe dla Bliskiego Wschodu

 4. Andrzej Krakow

  No cóż oni mogą tak postępować. Jak sąd angielski nie będzie dla nich łaskawy i ukarze to będzie ANTYSEMITYZM i wrzask ,że ich prześladują. Poza tym jak wyszli za kaucją to ich adwokaci tak nakręcą sprawę, że nic im nie zrobi władza Anglii.. Anglicy też są zbyt krótcy do potęgi Żydów..

Dodaj komentarz