Nowy tom antologii Xportal już w sprzedaży!

Do Wydawnictwa ReVolta dojechał nakład drugiego tomu antologii Xportal.pl pod tytułem „Przeciwko plutokracji”, który od dziś jest już w sprzedaży. Do państwa dyspozycji oddajemy 288 stron, a wśród naszych autorów m. in. Aleksandr Dugin, Bartosz Bekier, Konrad Rękas, Ronald Lasecki, Eduard Limonow, Adam Witczak, Aleksandra Raido, Marcin Skalski, Rafał Sawicki i Jarosław Gryń.

Książkę można zamówić pod adresem: wydawnictwo-revolta.pl

Poniżej prezentujemy wygląd książki oraz spis treści:

 

8 komentarzy

 1. Oberschlesier

  Zamówione. A tak przy okazji co do waszych koszulek – marszałek Tito, Bolek Piasecki – i to nie ten z czasów międzywojnia i wojny (co by było ok), ale ten z czasów PRL-u. Fajnych macie „bohaterów”. Że nie wspomnę o trzeciej koszulce, w której człek z daleka wygląda na fana McDonald’sa 😀 Rewolta przeciw współczesnemu światu jak się patrzy.

  • Do trzeciej koszulki mam podobne obiekcje , do Piaseckiego nie mam zastrzeżeń, bo całokształt jego działalności szanuję, co do Tito to zdecydowanie wolałbym jako Yugo Bossa widzieć wojwodę Drażę Mihajlowicia, Dmitrije Ljoticia, Kostę Pecanaca, gen. Milana Nedicia, Pavle Duriszicia etc. lub postaci z lat 90′ – Arkan, Ratko Mladić, Radovan Karadzić, Slobodan Miloszewić lub inne postaci, jest ich wiele do wyboru, a nie akurat tego czerwonego watażkę mającego krew ba rękach Serbów, Chorwatów, Bośniaków, Słoweńców, Niemców i w mnienszej ilości innych.

 2. DamazyTilgner

  W pełni popieram zwłaszcza, że np. „Świat w ogniu wojny” jest już od dawna nie do zdobycia (chyba, że ktoś wyprowadzi mnie z błędu :)). Osobiście uważam, że niemal cała publicystyka Xportalu warta jest edycji drukowanej. Czasami prościej jest dotrzeć do niezdecydowanych osób pożyczając im książkę niż polecać stronę o, której „zapomną” albo nie będą „mieli czasu szukać”. Na marginesie „Przeciwko plutokracji” oczywiście zamówione :).

 3. yog sothoth

  Już mam. Tylko skończę z Jüngerem i biorę się za was.Pozdrawiam

 4. Oberschlesier

  Ja też biorę w ciemno. Mój mail macie, wyślijcie mi ile i gdzie trzeba wpłacić.

 5. yog sothoth

  Biorę w ciemno. Jesteście awangardą oporu wobec powszechnego skurwienia człowieczeństwa zwanego „cywilizacją zachodu”.

 6. Mam do redakcji pytanie, ostatnio mało artykuły na xportalu się publikuje oraz dodatkowo widzę, że część artykułów posłużyła do wydania książki (swoją drogą ciekawy pomysł, gdybyście wydali więcej tomów waszej publicystyki byłoby to wielkim plusem, bo przez cały okres waszej działalności wydaliście bardzo dużo wartościowego materiału publicystycznego przewyższającego większość mediów narodowych nie wspominając o innych nurtach ideowych). Czy to oznacza, że zamierzacie zakończyć działalność portalu (mam takie wrażenie)? Ps. W kwestii polityki wschodniej ciekawym wpisem na temat środowisk „prorosyjskich” jest ten link (pomijając osobiste oceny autora o opisywanych grupach): http://www.bibula.com/?p=76835

Dodaj komentarz