Zaproszenie na Marsz Niepodległości i protest przed ambasadą Ukrainy

Jak co roku zapraszamy wszystkich naszych sympatyków i czytelników portalu na Marsz Niepodległości w bloku wraz z organizacją Falanga pod patronatem Xportal.pl. W setną rocznicę odzyskania niepodległości chcemy podkreślić, że dziś koniecznością dla wszystkich polskich patriotów jest sprzeciwianie się zależności naszej Ojczyzny wobec jakichkolwiek obcych ośrodków siły i kształtowanie naszej przyszłości i rozwijanie kultury narodowej bez ingerencji „wielkich braci” – w święto niepodległości żądamy niepodległości! Dołącz do nas! Gromadzimy się przed godz. 14:00 przy przejściu podziemnym koło Novotelu.

Ponadto o 12:00 gromadzimy się pod Ambasadą Ukrainy przy alei Szucha 7 w Warszawie, aby zaprotestować przeciwko niszczeniu cmentarza Orląt lwowskich, z którego ukraińskie władze chcą usunąć pomniki lwów, co jest jawną prowokacją przygotowaną na setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Orlęta nie były „okupantami” i „polskimi imperialistami”, jak twierdzą ukraińscy radni, ponieważ broniły swojej ziemi i swojego miasta zamieszkanego wówczas w większości przez Polaków, dlatego mamy prawo do pamięci o nich i wymagamy szacunku ze strony obecnych gospodarzy miasta. Przyjdź i zaprotestuj z nami przeciwko niszczeniu polskości na Kresach!

Organizacja Falanga
Redakcja Xportal.pl

Jeden komentarz

  1. Protest pod banderowską ambasadą jest wręcz wskazany! Czas okupantów polskiego Lwowa jest tak naprawdę policzony! 11 listopada wszyscy na Marsz!

Dodaj komentarz