Okupowana Palestyna: Magierowski rżnie głupa

Mianowany przez PiS ambasador Polski przy tworze syjonistycznym, Marek Magierowski, po kolejnych poniżeniach i znieważaniu Polski przez Żydów i władze tworu syjonistycznego, postanowił wkupić się w ich łaski błaznowaniem. Polska placówka dyplomatyczna, z jego inicjatywy, zaczęła rozdawać śpioszki dla niemowląt z nadrukowanym po hebrajsku napisem „Polin ken!” tzn. „Polska tak!”. Śpioszków nie dystrybuuje się jednak bynajmniej wśród uciemiężonej ludności palestyńskiej, lecz wśród żyjących z rabunku jej ziemi żydowskich kolonizatorów.

(na podst. rp.pl opr. R.L.)

Komentarz Redakcji: zachodnioeuropejska prawica (ostatnio włoski Ruch Pięciu Gwiazd) od lat już regularnie pełza na kolanach do żydowskiego tworu w Palestynie, prezentuje się jako obrońca europejskich Żydów przed Arabami i sprzymierzeniec tworu syjonistycznego na scenie międzynarodowej, twór ten regularnie nazywa „wysuniętym bastionem cywilizacji zachodniej” etc., a pomimo tego każde jej dojście do władzy wywołuje wrzask żydowskiej prasy i komentatorów, że oto w Europie ożywają „demony” antysemityzmu. Polacy mogą sobie zatem darować ciągłe przypominanie o „Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”, polskich drzewkach w Yad Vashem, reprezentowanie interesów syjonistycznych kolonizatorów i okupantów na forum ONZ i UE itp., bo i tak będą ciągle z inspiracji żydowskiej przeczołgiwani przez swoich jankeskich panów i wkrótce będą musieli też płacić Żydom. Polska mogłaby być szanowana tylko wtedy, gdy Polacy przede wszystkim szanować będą siebie, a nie wielbić i płaszczyć się przed innymi, jak robi to w naszym imieniu rząd PiS i cała demoliberalna oligarchia. (R.L)

Jeden komentarz

  1. Jak Polacy nie obudzą się do jesiennych wyborów to niestety czeka nas los Palestyńczyków, a jaki on jest, to każdy powinien wiedzieć. Nowy prezydent Brazylii też okazał się żydowską marionetką tak jak rząd rumuński, pisowski itd. Polacy za wolną Palestyną!

Dodaj komentarz