Dziennikarz śledczy L. Szymowski: Michalkiewicz był inwigilowany przez służby

8 komentarzy

 1. Dezydery Da Silva

  JAK SIE PUBLICZNIE WYRAZIL…redaktur michujkewycz a naprawde Jordan Holcberg…ZE ON BEDZIE RUCHAL DOKTORA CZERNIAKA…ZATEM STASIU…DO DZIELA JEBAKO… ha ha ha …

 2. Rebe michalkiewicz jest na samym szczycie w hierarchii koncesjonowanej prawicy. Zwróćcie uwagę na kolorystykę, barwy, akcji przeciwko 447 chłopców rebe, czyli „narodofców”, a barwy jewish defence league. Dla pewnych ludzi był to sygnał kto za tą szopką stoi, dlatego dzisiaj „narodofców” rebe promują nawet „amerykańskie” pisma… tak się tworzy „opozycję”. Pzdr.

 3. L.Szymowski mówiąc , że Mateusz Piskorski jest agentem (rosyjskim) idiotą, bez podania jakichkolwiek dowodów sam jest właśnie takim „dziennikarzem śledczym”.cbdu

 4. Michalkiewicz, żenujący facet, komiwojażer książek dla nieczytających, żeby nie ciemnota to by z głodu umarł. Zajmowanie sie takim człowiekiem to obelga.

  • Bschentschischtschikiewitch

   Za samo to, co Michalkiewicz zrobił w kwestii nagłaśniania roszczeń żydowskich (a robi to od połowy lat 90.) należy mu się szacunek. Nienawidzą go prawie wyłącznie Żydzi i filosemicka patologia.

  • Robert Olejniczak

   „Komiwojażer książek dla nieczytających” ??

Dodaj komentarz