Polska: Odwet za Xportal.pl?

Wczoraj po południu, po paszkwilanckim artykule w należącym do Tomasza Lisa portalu “naTemat” zatytułowanym “Bartosz Bekier walczy o Doniecką Republikę Ludową. Jak polski student dołączył do prorosyjskich separatystów” (zawierającym kłamstwo już w tytule…), niektórzy z czytelników tego serwisu postanowili powalczyć z “ruskimi agentami” i “putinowskim faszyzmem”, bezpodstawnie zgłaszając administracji serwisu Facebook stronę naszego dziennika. Donosicielska akcja okazała się skuteczna – nie zważając na prawo prasowe, administracja jankeskiego portalu społecznościowego usunęła naszą stronę.

Niespodziewanie, nagonka ta odbiła się sporą czkawką redakcji “naTemat”. Jak poinformowano dzisiaj: W środę wieczorem między godziną 20 a 20.50 można było zaobserwować problemy w działaniu naszego serwisu. Przez pewien czas naTemat nie działało w ogóle. Okazuje się, że nie była to zwykła awaria techniczna. Po analizie administratorów sieci okazało się, że naTemat padło ofiarą popularnego ostatnio ataku DDoS. Na cel wzięto publiczne adresy IP naTemat, a sam atak spowodował przeciążenie i w efekcie niedostępność serwisu. Jednak to, co najciekawsze dotyczy źródła nadprogramowego ruchu. A ten był ponad 10 razy większy niż zazwyczaj. Atak trwał przez kilka godzin. Większość ataku kierowana była z Rosji (44%) [a pozostałe 56% z ciemnej strony Księżyca? – Red.]. Ponieważ był to IP spoofing nie można było zastosować filtrowania po adresach IP. Najbardziej prawdopodobnym powodem ataku jest jeden z tekstów, jaki ukazał się w naTemat właśnie w środę. Opisuje on kontrowersyjną działalność Bartosza Bekiera, polskiego studenta, który walczy po stronie prorosyjskich separatystów o Doniecką Republikę Ludową.

W przeciwieństwie do Xportal.pl, naTemat zarabia na swojej działalności poprzez bombardowanie czytelników wszechobecnymi reklamami. Można zatem podejrzewać, że cała sytuacja wymiernie odbiła się finansowo na portalu Tomasza Lisa.

Na podst. naTemat, inf. własnych

10631086_355503247947592_6950103966549933783_o

25 komentarzy

 1. Xportal pokazuje fałsz i obłudę zachodnich przywódców, zaprzedanych bądź zmanipulowanych przez światową oligarchię, o naszych durnowatych politykierach nie wspominając. Trzymam za Was kciuki !!!

 2. Może by tak Szechtera i jego POmagierów deportować do Izraela?

 3. Podajcie Lisa do sadu. Jak w POlsce nic nie do stanie , to sprobujcie do EU. Czytalem kiedys ze palestynczycy pozywali we francji imiennie zydowskich zolnierzy.
  POZDRAWIAM

 4. Czytam was codziennie. Trzymam za was kciuki. Nie dajcie się.

 5. Polskie sady nie sa Polskie. Na pieczeci jest szescioramienna gwiazda. Sprzwdzcie.

  • Prawo dla mas
   Sprawiedliwość dla nielicznych
   Złota reguła
   Zdrajców Ojczyzny

   Szwadron 97

   Tyle w temacie “polskich’ sądów.

 6. podziękowania i gratulacje dla Pana Bartosza Bekiera i całej redakcji xportal. Każdego dnia zaglądam na waszą stronę bo jest jedną z niewielu polskojęzycznych stron piszącą prawdę o tym co dzieje się na świecie. Nie dajcie się zastraszyć żadnym lisom czy innym hienom. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

 7. studiowałem w Rosji .Z tond powiedzenie”NAS JE..UT,a my kriepczajem” Powodzenia i przetrwania. Jesteście nam potrzebni.

 8. Polskie Sądy?Smiem wątpić w przestrzeganie jakiegokolwiek prawa w polskich sądach.Sędziowie za nic mają prawo,niezłe moim zdaniem-w kodeksach i wielu ustawach,szczególnie tych starszych.Nagminnie świadczą nieprawdę,interpretują prawo pisane tak jak im się podoba/albo jakie jest zapotrzebowanie/,w swoich interpretacjach doprowadzają to biedne prawo do granic absurdu.Niemniej jednak trzeba próbować,moze w sądach trafiają się jeszcze jakieś jednostki w miarę uczciwe?

 9. Zachęcam redakcję Xportalu do złożenia pozwu przeciw stronce domorosłych dziennikarzy naTemat – dokonano na jej łamach karygodnej potwarzy przeciwko Redaktorowi Xportalu, Panu Bekierowi, a sam tytuł tych zakłamanych wypocin oskarżycielskim tonem sugerował walkę zbrojną po stronie Noworosji, za którą przewidziano 141. paragraf KK. Co za tym idzie, Pan Bekier został zniesławiony i przedstawiony jako przeciwojczyźniany renegat. W mojej skromnej opinii należy walczyć o sprawiedliwość, trzeba wsadzić im w cztery litery ostry, rozgrzany do białości, niemożliwy do wyjęcia zaj****ty gwóźdź (oczywiście w przenośni 😉 ), co powinno nauczyć ich szacunku do prawdy. Jeśli gadzinowa szczekaczka dostanie nauczkę od prawdziwie niezależnego medium, to będzie to niebagatelnym sukcesem, dowodem na to, że jednak nie są bezkarni.
  Jeżeli oni korzystają z wolności słowa, to dlaczego my czyniąc to samo jesteśmy obrażani w plugawych łżach? To co, oni mają więcej praw do tej całej ,,demokracji” i jej przywilejów niż my?

  Pozdrawiam serdecznie całą Redakcję. Po dojściu do władzy oni wszyscy dostaną wilcze bilety (co najmniej) 🙂

  • Redakcja Xportal

   Przed Sądem Cywilnym w Warszawie toczy się już jedna tego typu sprawa z naszej strony, przeciwko sporemu czasopismu aspirującego do bycia społeczno-politycznym. I tym razem to rozważymy. 😉

   • Kiedy nadejdzie dzień, w którym Xportal będzie posługiwał się domeną xportal.gov.pl, nikt już nie powinien podskoczyć 🙂 . Życzę Redakcji powodzenia i pokazania chytremu Lisowi, kto w rzeczywistości jest kowalem przyszłości. Codziennie czytuję ten niepowtarzalny portal dla ludzi potrafiących myśleć samodzielnie, rezygnując nieomal z masowych gadzinówek dla gawiedzi. Trzymajcie się dzielnie i dalej rozwijajcie Xportal 😉

   • Nie możecie pozwolić aby Was szkalowano w gadzinówkach głównego nurtu. Należy pokazać tym pseudodziennikarzom, że każdy atak na Was spotka się z odwetem. Dlatego też zachęcam Was do składania pozwów przeciwko tym hienom dziennikarskim i żądania jak najwyższego odszkodowania ( łącznie z przeprosinami i sprostowaniem)za pomówienia, kłamstwa oszczerstwa i manipulacje- naruszenie dóbr osobistych. Pieniądze możecie przeznaczyć na działalność nacjonalistyczną czy wsparcie kościelnych organizacji. Jeżeli zaczną płacić na cele i instytucje, których nienawidzą, to przestaną wypisywać głupoty.

    Profil na facebooku odbudujcie. Jeżeli znów zaatakują to ponownie odtwórzcie. Nie poddawajcie się.
    Zgłoście do usunięcia profil Poroszenki za propagowanie i pochwalanie prohitlerowskich banderowców. Przecież tyle się mówi o faszystowskim zagrożeniu, a strona Poroszenki wciąż istnieje:(

 10. lewakpatriota

  nigdy nie założę profilu FuckBooku :\

 11. Doskonale radzicie sobie bez pejsbuka i innych szmatławych stron tzw społecznościowych. Trzymam kciuki za rozwój wszystkich inicjatyw Falangi i Xportal.pl.

 12. Sam jestem dziennikarzem i czytuje Wasz portal regularnie. To, że się z Was wzięli znaczy jedynie, że rośniecie w siłę i macie coraz większą popularność. Im się nie chce walczyć z płotkami. Jeśli poświęcili Wam uwagę tzn. że jest coś na rzeczy. Pamiętajcie, że to co nie zabije, zwykle wzmacnia – tego się trzymajmy!

  P.S.
  Widzieliśmy się w Klubie 100 z okazji syryjskiego święta 😉

 13. Socjal Patriota

  Poroszenko napisał na Twiterze kilka dni temu że jest dumny z ukraińskiej flagi bo pod nią walczyła UPA a Bufetowa podświetla PKiN w kolorach flagi ukraińskiej, tylko w Polsce taka patologia. Boją się prawdy i tyle, rusofobia sięgnęła zenitu w Polsce, Rosjanie to nowi Żydzi, masakra. Cenzurują wolność wypowiedzi a i tak nas nie uciszą!

 14. Kałmuków i Umdurców na te ścierwomedia i łże gazety dla mniej wartościowego tubylczego narodu!Xportal pisać dalej nie bać się!ZWYCIĘŻYMY!!!

 15. Coś mi się wydaje, że ten atak hakerów to jest “false flag”, który ma udowodnić, że Bekier jest ruskim agentem.
  Atak “false flag” był przeprowadzony na portal kresy.pl poprzez podrzucenie im fotomontażu z manifestacji pro-ukraińskiej z banerem z hasłem “Stepan Bandera – żołnierz wyklęty”. Wrzucili ten fotomontaż na 5 minut na swój profil na facebook i zaraz potem całe media obiegła informacja, że kresy.pl kłamią i manipulują.
  Akurat to, że Xportal jest atakowany przez media mainstreamowe to bardzo dobra informacje.
  “Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.” Mahatma Gandhi

 16. Sukinsyny, trzymajcie się Xportal
  Czytam was codziennie a o tej gazetce lisa nawet nie słyszałem nigdy.

 17. Trzymajcie się!Bez Was byłoby smutno i obrzydliwie.Najgorsze jest to że nie ma możliwości takim jak Lis czy Szechter czy pozostałemu gremium “elyt medialnych” zablokować ich kłamliwych wieści.Jak dotychczas,niejaki Michnik wygrywa w /polskich/sądach.

 18. moherowy beret

  XPortal staje się elitarnym portalem i spędza sen z powiek niejakiego Lisa.

Dodaj komentarz