ŁRL: Zdecydowany zakaz pedałowania

Parlament Ługańskiej Republiki Ludowej przegłosował w miniony weekend prawa o obronie kulturowych, religijnych i moralnych wartości swych obywateli. Jednym z nich jest ustawa “O obronie chrześcijańskich tradycji ludności ługańskiej od zgubnego wpływu obyczajów wrogich państw, jak Unia Europejska, Kanada czy Stany Zjednoczone”. W jej ramach przewidziano m.in. zakaz stosunków homoseksualnych pod karą do pięciu lat więzienia, bądź robotami publicznymi do czterech lat.

(na podst. rusvesna.com oprac. WD)

flag_lugansk

15 komentarzy

 1. Combat 18 Białystok

  LGBT = NKWD

 2. Nikt policji przy łóżku nie będzie stawiał. Ale paragraf jest i może się przydać na co niektórych aktywistów. W normalnym kraju np. taki rafallala poszedłby siedzieć albo na leczenie i nie byłby promowany w tv. ŁDR zdrowo podchodzi, popieram.

 3. ŁDR strzela sobie w stopę, rozumiem zakaz parady i publicznyn zachowań homoseksualnych (jak i innych budzacych niesmak także między kobieta a mężczyzną) ale pisanie przepisów których nie można wyegzekwować i które łatwo ośmieszyć jest tylko woda na młyn banderowców z Kijowa. To wprowadzi niepotrzebny zamęt w szeregach ludzi popierających Noworosję (także tych którzy przyjechali by pomagać) bo są tam ludzie o różnych poglądach, a już na pewno nikt nie chce “policjanta przy łóźku”.

 4. No nie wiem czy to jest akurat właściwe podejście?

 5. Po pierwsze jak w praktyce mialo by wyglądać egzekfowanie prawa? Czy w każdej sypialni stał by przy łóżku żardarm? W jaki sposób organa porządkowe miały by się dowadywać ze te praktyki miały miejsce? Donos złośliwego sąsiada? Jakimi dowodami w sądzie miała by posługiwać prokuratura? Słowo przeciwko słowu? Te i wiele pytań powstaje czy karalność homoseksualizmu nie będzie mieczem obosiecznym choć by w sporach politycznych…

 6. Jestem za tym aby zakazać “parad równości” oraz publicznej promocji homoseksualizmu i narzucania tejże orientacji społeczeństwu ale wkraczanie w prywatne życie z butami i zaglądanie komukolwiek pod kołdrę, nawet homoseksualistom i pouczanie co im wolno pod kołdrą robić a co nie jest bez sensu.

 7. Co innego Parady “Równości” czy “wolności” a co innego wchodzenie bądź co bądź w butami w prywatne życie. Dobre podejście do homoseksualizmu byo w PRL. Nie było Parad nie było kar…

  • W PRLu nie bylo kar za pedalowanie? Radze poczytac wiecej..

   • Nie byli karalny, o ile kojaże to w Polsce zniesiono karalność za “pedałowanie” już w latach 30 tych u. w.. Akcja “Hiacynt” to działanie SB a nie obowiązujące prawo karne. Chciano w ten sposób skłucić i zdyskredytować Opozycje gromadząc “różowe teczki” i tyle.

    • Lawrence z Chazarii

     Nieprawda. Paragraf o karze za czyny homoseksualne zniknął dopiero z chwilą wejścia w życie kodeksu karnego z 1964 r.

     • Nie wiedziałem o tym to ciekawe ile groziło za czynny homoseksualizm przed 1964 napisz jak wiesz ile lat paki. Zaciekawiło mnie to bo nie wiem.

     • Wikipedia i portal Histmag.org podają, że depenalizacja nastąpiła w 1932 r. za wyjątkiem prostytucji homoseksualnej. W ogóle internet obstaje przy 1932 r. Może nie są to idealne źródła, ale jednak jakieś.

 8. Lawrence z Chazarii

  Dla porównania, parlament Ukrainy pod osłoną bohaterskich batalionów “Azow” i “Prawy Sektor” taśmowo “dostosowuje do standardów Unii Europejskiej” ukraińskie ustawodawstwo, w tym pośpiesznie wprowadza przepisy uprzywilejowujące “mniejszości seksualne”:

  http://www.geopolityka.org/komentarze/3026-konrad-rekas-prawa-czlowieka-na-ukrainie-po-euromajdanie

 9. Dobrze niech ci z lbgt i innych zdemoralizowanych organizacji poprawnie politycznych pracują, a może odechce im się tych głupot.

Dodaj komentarz