Warszawa: “Patroszenko won z polskich stron!”

Dwudniową wizytę w Polsce rozpoczął dziś prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Oligarcha stojący na czele państwa ukraińskiego przybył uczestniczyć w podpisaniu przez Bronisława Komorowskiego ustawy o ratyfikacji umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE, jutro zaś spotka się z ukraińskimi studentami w Lublinie. Jednym z punktów wizyty “króla czekolady” było też wystąpienie w sejmie. Do budynku parlamentu musiał się jednak wślizgnąć tylnym wejściem – przed wejściem głównym na Poroszenkę czekali demonstranci protestujący przeciwko polityce władz Kijowa wobec Noworosji i gloryfikacji zbrodniczych formacji nacjonalistów ukraińskich. Wśród uczestników protestu byli również członkowie Falangi i redakcji Xportal.pl. Ukraińskiego prezydenta powitały hasła takie jak “Na pohybel oligarchom”, “Wołyń zawsze pamiętamy” czy “Patroszenko won z polskich stron”.

20141217_125924

14 komentarzy

 1. Trzeba sie organizować. Nasza władza jest przeciw narodowi. Zhanbili polski parlament. Nastepnym razem trzeba jaja przeterminowane kupić i obrzucić to banderowskie towarzystwo. Jak nie pomoże, to metalowe jaja trzeba rzucać, wypchane żółtą materia.

 2. x portal powinien wcześniej powiadamiać o proteście byłoby nas więcej

 3. Hańba!!! Banderowiec w POlskim sejmie. Teraz załuje, że Brunon K. dzieła nie dokonał. Władza przeciw woli narodu!!!! Kogo miał na mysli Sikorski mówiąc o “lase”? Ludzie czas powstać.

 4. Czy mi się zdaje, że na załączonym zdjęciu jest działaczka KMP, której weszpolacy ukradli flagę podczas wspólnej manifestacji ,,antyfaszystów” oraz ,,antykomunistów” z ósmego listopada, oskarżając o ,,totalitarne symbole”? 🙂

 5. Borusewucz jest Ukraińcem. miałem okazję go oglądać na zjeżcie. tymże zjeździe był w prezydium syn mordercy UPA poseł Sycz i szef MON Siemoniak. https://www.facebook.com/114426618600294/photos/a.162932820416340.29944.114426618600294/162933190416303/?type=1

 6. ukry_w_piach

  Ten śmieć ukraiński , banderowski faszysta , krwawy zbrodniarz wojenny mający na rękach krew tysięcy bestialsko wymordowanych obywateli Noworosji nie ma prawa wyjechać z Polski żywy !!!

 7. Uważam że Janusz wyraził to co istotne.Scyzoryk się w kieszeni otwiera kiedy się patrzy na tego pożałowania godnego byłego “solidarnościowca” Borusewicza witającego Poroszenkę.Dziwne że to on witał,a nie marszałek sejmu,

 8. moherowy beret

  przynajmniej geszefciarz wiedział dlaczego go wprowadzają od kuchni jak byle kogo.Cały świat opanowali i kontaktują się ze sobą,rozporządzają nieswoimi finansami.Są pasożytami na państwach europejskich,a właściwie w wielu państwach świata.Polakom każą zaciskać pasa.Tak zaciskać całe życie,a oni tyją i chodzą upasieni jak komody.Jak to możliwe?

 9. a zapytaliście o zwrot albo odszkodowania za majątki na Podolu??? napisaliście to na jakim s transparencie???

 10. Uważam że redakcja powinna napisać list który internauci mogą podpisać i wysłać do pięknej Ewy. List protestujący przeciw wspomaganiu banderowskich bandytów przez polskie władze. Przecież to jest z NASZYCH PODATKÓW.Już ma podrożeć prąd a czekamy na nowe ceny gazu.

Dodaj komentarz