“Zviezda”: To Prawy Sektor zabił Niemcowa

Rosyjska telewizja “Zviezda” podaje, że za zabójstwo “lidera rosyjskiej opozycji”, demoliberała Borysa Niemcowa odpowiedzialny jest Prawy Sektor lub były herszt UNA-UNSO, Dmytro Korczynskij. “Zviezda” powołuje się na korespondenta z Odessy, Grigorija Kwasniuka, przekonując, że “jasne jest chyba, że był to cios skierowany w Rosję jako całość”, a przywódcy neobanderowców wzywali niedawno do ataków terrorystycznych w Rosji, w tym w Moskwie.

Prawosektorowe mrzonki o "Wielkiej Ukrainie"
Prawosektorowe mrzonki o “Wielkiej Ukrainie”

Oprac. SC na podst. tvzvezda.ru.

3 komentarze

 1. Zbigniew Brzezinski : Zabójstwo Niemcowa zorganizował SBU pod kierownictwem USA.

  Taką opinię wyraził amerykański politolog, były doradca prezydenta USA, Jimmy Cartera, Zbigniew Brzezinski. Właśnie na taki rozwój wydarzeń mają nadzieję w Waszyngtonie, informują go jego informatorzy z National Security Agency USA.
  „W zabójstwie Niemcowa brali udział specjaliści realizujący zadanie wystrzelania „niebiańskiej sotni” na Majdanie. A organizatorami byli, w tej liczbie, pracownicy służby bezpieczeństwa Ukrainy, która obecnie jest źródłem przeprowadzania prowokacji w celu stworzenia powodów do oskarżeń Rosji” – powiedział Brzezinski w wywiadzie udzielonym kanadyjskiemu dziennikarzowi, A. Turnerowi.
  To morderstwo jest bardzo podobne do śmierci kijowskiego dziennikarza Georgija Gongadze, które posłużyło za powód do rozpętania kampanii antyprezydenckiej w stosunku do ukraińskiego prezydenta Leonida Kuczmy w 2000 roku, zauważa politolog.
  Brzezinski twierdzi, że właśnie USA zorganizowały kryzys ukraiński, nie bez podstaw licząc, że Rosja wcześniej czy później , zaangażuje się w działania bojowe i tym samym będzie przyczyniała się do formowania jednolitej koalicji zachodniej.
  „Staje się zupełnie oczywiste, że w drugiej dekadzie XXI wieku, zasady ojców-założycieli USA zostały zupełnie zapomniane, nasza Konstytucja służy jedynie za figowy listek dla jawnego pragnienia rządzących elit aby raz na zawsze zdobyć władzę nad światem” – autor artykułu cytuje słowa Brzezinskiego.

 2. To wszystko to robota Jankesów, jeśli i tak zrobili to urkowie to z ramienia CIA.

 3. Im większe są klęski wojskowe junty, tym wyższe ryzyko przeprowadzenia dużej operacji false flagi. Należy pamiętać, że junta publicznie gardzi mieszkańcami Wschodniej Ukrainy, których uważa za „karaluchy”, „insekty” i „podludzi”, których powinno się wypalić, i że nie będzie mieć litości dla swoich własnych żołnierzy, jeśli zostaną pokonani lub, co gorsza, okażą się nielojalni. Proszę pamiętać o ich nazistowskim sloganie na temat Krymu: „Krym będzie ukraiński lub pusty”. Musimy zakładać, że ci maniacy z Kijowa są zdolni do wszystkiego, i już zestrzelili samolot cywilny. Nie wolno wykluczyć, że spróbują sabotażu w elektrowni jądrowej lub wezmą na cel inny obiekt bardzo wysokiego ryzyka.Nie chodzi o „wypowiedzenie wojny Rosji”, bo to czyniłoby z banderowskiej junty agresora w tej wojnie. Rada Najwyższa Ukrainy ma kompetencje ogłosić Rosję „państwem agresorem”.
  Co właśnie się stało:
  „Parlament Ukrainy uznał Rosję za agresora, a separatystyczne republiki za organizacje terrorystyczne.”
  A jeśli i to nie wystarczy, Kijów jest całkowicie zdolny do ataków (co najmniej kilka razy) w dowolnych miejscach…

Dodaj komentarz