Rosja: Ukrainę oddano pod zewnętrzny zarząd

Podczas spotkania w Jałcie z przedstawicielami mniejszości zamieszkującymi Półwysep Krymski prezydent Rosji Władimir Putin podzielił się refleksją na temat obecnego statusu Ukrainy. Zdaniem rosyjskiego prezydenta państwo to “oddano pod zewnętrzny zarząd“. Zdaniem Putina jest to “haniebna praktyka, która stanowi upokorzenie dla jej narodu“.

Władimir Putin stwierdził – “Jestem przekonany, że nie bacząc na wszystkie trudności obecnego okresu rozwoju, sytuacja na Ukrainie się wyprostuje i Ukraina będzie się rozwijać pozytywnie, odejdzie od tej haniebnej praktyki, którą obserwujemy dzisiaj, a mianowicie oddania całego, ogromnego, europejskiego kraju pod zarząd zewnętrzny z zajęciem kluczowych stanowisk w rządzie i regionach przez zagranicznych obywateli“. Kluczowe stanowiska na Ukrainie zajmują bowiem obcokrajowcy.

Rosyjski prezydent określił także Rosjan i Ukraińców mianem jednego narodu.

(na podst. bankier.pl oprac. B.W.)

putin

5 komentarzy

 1. Może dla Putina to banderowiec jest rodziną dla mnie Polki NIGDY:(

 2. UZDA NA UKRAINIE W PYSKACH KIJOWSKICH BANDYTOW A LEJCE PO DRUGIEJ STRONIE OCEANU ATLANTYCKIEGO W REKACH USRAELA …

 3. Słowianie nie Indianie – obyśmy nie byli na koniec tych bankstersko – jankeskich szaleńców ciekawostką w rezerwatach na własnej ziemi.

 4. Leopolis semper fidelis Titi Poloniae

  Wszyscy Słowianie są jednym narodem kiedyś zjednoczonym dzisiaj podzielonym puszczanym na siebie poprzez wzniecanie wewnętrznych konfliktów. Każdy człowiek uważający się za potomka Słowian i noszący dumę powinien obejrzeć ten film.

  Starożytni Polacy cz.1-Hiperborea, Początki Państwa Polskiego. Historia Polski

  http://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8

 5. Jedyna nadzieja w Prezydencie Putinie , żeby zahamować banksterskie działania na świecie . Jankesi precz z Europy.

Dodaj komentarz