Artur Zawisza o Jakubiaku, RN, Braunie, Iranie i Wenezueli

6 komentarzy

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak

  OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZ ŁACIŃSKIEJ, której kulturowe korzenie sięgają ANTYCZNEJ GRECJI, a ta kultura była rozprowadzana za sprawą PRAWA RZYMSKIEGO.
  W kolejnej UTOII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAIWEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak znaleźć warunki we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.W tej sprawie biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski ponad PRAWO KANONICZNE postał PRAWO KOBIET. Kto administratorowi katolickiego, katedralnego cmentarza księdzu Pawłowi, kanonikowi honorowemu, Cembrowiczowi nadał prawo do wydania dyspozycji na usunięcie z płyty grobu moich rodziców tabliczki z napisem: „Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.” ANTYPOLONIZM na katolickim katedralnym cmentarzu moich moich rodzin Rodziców nie mogłem zamieścić informacji, że to WOŁYNIACY ?!
  Kto jest odpowiedzialny za PROGRAM i ZAKRES prac wykonywanych przy sekcji zwłok?! Zafałszowany wynik badania alkoholu ?!

 2. W 1995 roku w Lublinie podczas prezydenckiej kampanii wyborczej Pan Zawisza zbierał podpisy poparcia na urzędującego Prezydenta Wałęsę. Podszedłem do stolika (w centrum miasta na Placu Litewskim) i uprzejmie doniosłem Panu Arturowi, że Lechu jest donosicielem o pseudonimie operacyjnym “Bolek”. Niedoszły amator ciepłej posady w Kancelarii Prezydenta wyśmiał mnie i powiedział, że to jest nieprawda. Ciekawi mnie, czy Pan Zawisza nadal tak uważa.

 3. Pan Artur Zawisza to koń trojański po prawej stronie sceny polityczny, taki cichy destruktor prawicy, tak na marginesie człowiek nieodpowiedzialny patrz temat jazdy na promilach dwa razy pod rząd.

 4. Ja Artura Zawiszę lubię mimo pewnych niestosownych wypowiedzi…

 5. Artur Zawisza “racja jest po stronie Izraela” cytat życia

 6. Pan Zawisza swoją retoryką dryfuje w kierunku Szwejka … albo Kalego

Dodaj komentarz