Dziennikarz śledczy L. Szymowski: Michalkiewicz był inwigilowany przez służby

11 komentarzy

 1. Mieczysław Sylwester Kazimierzak

  OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, której kulturowe korzenie sięgają ANTYCZNEJ GRECJI, a ta kultura była rozprowadzana za sprawą PRAWA RZYMSKIEGO.
  W kolejnej UTOII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAIWEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.W tej sprawie biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski ponad PRAWO KANONICZNE postał PRAWO KOBIET. Kto administratorowi katolickiego, katedralnego cmentarza księdzu Pawłowi, kanonikowi honorowemu, Cembrowiczowi nadał prawo do wydania dyspozycji na usunięcie z płyty grobu moich Rodziców tabliczki z napisem: “Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.”
  ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu, że na tym grobie w odniesieniu do moich Rodziców nie mogłem zamieścić informacji, że to WOŁYNIACY?!
  Kto jest odpowiedzialny za PROGRAM i ZAKRES prac wykonywanych przy sekcji zwłok wobec zafałszowania wyniku badania alkoholu?!

 2. Dezydery Da Silva

  JAK SIE PUBLICZNIE WYRAZIL…redaktur michujkewycz a naprawde Jordan Holcberg…ZE ON BEDZIE RUCHAL DOKTORA CZERNIAKA…ZATEM STASIU…DO DZIELA JEBAKO… ha ha ha …

 3. Rebe michalkiewicz jest na samym szczycie w hierarchii koncesjonowanej prawicy. Zwróćcie uwagę na kolorystykę, barwy, akcji przeciwko 447 chłopców rebe, czyli “narodofców”, a barwy jewish defence league. Dla pewnych ludzi był to sygnał kto za tą szopką stoi, dlatego dzisiaj “narodofców” rebe promują nawet “amerykańskie” pisma… tak się tworzy “opozycję”. Pzdr.

 4. L.Szymowski mówiąc , że Mateusz Piskorski jest agentem (rosyjskim) idiotą, bez podania jakichkolwiek dowodów sam jest właśnie takim “dziennikarzem śledczym”.cbdu

 5. Michalkiewicz, żenujący facet, komiwojażer książek dla nieczytających, żeby nie ciemnota to by z głodu umarł. Zajmowanie sie takim człowiekiem to obelga.

  • Bschentschischtschikiewitch

   Za samo to, co Michalkiewicz zrobił w kwestii nagłaśniania roszczeń żydowskich (a robi to od połowy lat 90.) należy mu się szacunek. Nienawidzą go prawie wyłącznie Żydzi i filosemicka patologia.

   • Żydzi – inteligencja polska, reszta to pisate dzięki PRL

    • Chyba taka “inteligencja” wspierająca pedałów, “marksizm” kulturowy i wszystko, co jest dobre, ale nie dla Polski. LOL

     • Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  • Robert Olejniczak

   “Komiwojażer książek dla nieczytających” ??

Dodaj komentarz