Polska: Koniec pobłażliwego traktowania protestujących dzieciobójców

Jeżeli protestujący zajmą drogi i ulice, należy “niezwłocznie przystępować do natychmiastowego działania zmierzającego do przywrócenia ruchu na zablokowanych odcinkach i egzekwowania zachowań zgodnych z prawem” – takie polecenie zostało wydane przez komendanta stołecznego policji, dotyczącego postępowania funkcjonariuszy z uczestniczkami tzw. strajków kobiet. Szef KSP nakazuje także “działanie, nie negocjowanie”. Treść dokumenty została przekazana przez portal „Onet”.

Komunikat o postępowaniu z uczestnikami nielegalnych zbiegowisk został wydany 7 listopada. Jest adresowany do komendantów (rejonowych i powiatowych na terenie garnizonu stołecznego) i naczelników Komendy Stołecznej Policji.

W dokumencie znalazły się wytyczne, jak policjanci powinni zachowywać się w stosunku do protestujących:

“Zgodnie z poleceniem Komendanta Stołecznego, w przypadku zablokowania dróg, ulic należy po podaniu komunikatów wzywających do zachowania zgodnego z prawem, w sytuacji niezastosowania się do wydawanych poleceń niezwłocznie przystępować do natychmiastowego działania zmierzającego do przywrócenia ruchu na zablokowanych odcinkach i egzekwowania zachowań zgodnych z prawem (DZIAŁAMY, NIE NEGOCJUJEMY!!!)”.

“Ponadto mając na uwadze aktualną sytuację dotyczącą planowanych protestów organizowanych przez środowiska związane z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet (jego przedstawicielki zapowiadają kontynuację protestów w każdy poniedziałek), proszę kierowników jednostek i komórek organizacyjnych począwszy od 9 listopada br. o uwzględnianie przedmiotowej informacji przy planowaniu służby i przekazywaniu zadań podległym policjantom. W przypadku wystąpienia opisanych sytuacji proszę o natychmiastowe przekazywanie informacji do służby dyżurnej KSP” – czytamy w komunikacie.

(na podst. onet,pl/opr. Eugeniusz Onufryjuk)

2 komentarze

 1. macie łby zjebane nacjopizdy

 2. DANUTA RIN ŚPIEWAŁA…

  Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
  M, orły, sokoły, herosy!
  Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
  Gdzie te chłopy Je
  Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk,
  Drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere.
  Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane,
  Gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane.
  Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje
  Wykrzykuje taki w domu
  Śmiesznym szeptem po kolacji
  Śmiesznym szeptem po kolacji
  Śmiesznym szeptem po kolacji

  NO Q*WA GDZIEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz