Syria: Syjoniści bombardują cele w pobliżu Damaszku

Wczesnym rankiem w czwartek 8 kwietnia agencja informacyjna SANA, powołując się na źródło wojskowe, informuje o atakach przeprowadzonych przez izraelskie siły powietrzne na terytorium Syrii. W nalotach rany odniosło czterech syryjskich żołnierzy, zadano także straty materialne.

Tymczasem mieszkańcy Damaszku donoszą, iż słyszeli eksplozje. Twór syjonistyczny wystrzelił rakiety z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu, a także z okupowanych przez “Izrael” Wzgórz Golan.

Agencja informacyjna SANA zacytowała źródło wojskowe, które twierdzi, że ataki prowadzone przez samoloty izraelskich sił powietrznych zraniły czterech syryjskich żołnierzy i spowodowały szkody materialne.

Mieszkańcy Damaszku donoszą, że słyszeli co najmniej jedną eksplozję. Rakiety wystrzelono z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu i okupowanych przez Izrael Wzgórz Golan, podała telewizja państwowa.

Syryjska telewizja państwowa informuje, że syryjskiej obronie przeciwlotniczej udało się zestrzelić większość izrealskich pocisków.
(na podst. SANA, onet.pl)

Dodaj komentarz