Bartosz Bekier dla rosyjskiej NTV

Bartosz Bekier dla rosyjskiej NTV o sytuacji w Noworosji i na Ukrainie.

10 komentarzy

 1. Werble wojenne słychać coraz mocniej.Myślę że nieuniknione wkrótce nadejdzie.Pamiętajcie rodacy aby dobrze wybrać stronę i precyzyjnie określić priorytety.Dla mnie priorytetem jest przyszłość mojego kraju oraz narodów słowiańskich.Za te priorytety będę walczył z największą zaciekłością kiedy nadejdzie czas.Nie dajmy się dzielić i rozgrywać wg reguł narzucanych nam ciągle przez te same elity gdyż to właśnie one pchają nas w stronę wojny.Kiedy nie będzie już odwrotu pamiętajcie kto do tego doprowadził i od najniższego szczebla do najwyższego ścigajcie tych „ludzi” gdzie tylko będzie to możliwe.

 2. Panie Bartoszu brawo brawo brawo Nareszcie ktoś głosno mówi prawde

 3. Panie Bartoszu jestem sercem i duszą razem z Panem , bo tak odważnych ludzi w Polsce jest niewiele . Życzę sukcesów w szerzeniu prawdy , bo jej jak na na lekarstwo .

 4. Wzrasta świadomość młodego pokolenia Polaków, których nie zadowolą nie potwierdzone niczym hasła propagandy sukcesu, tak mocno szerzone przez demokratycznych polityków oraz współpracujące z nimi media głównego nurtu. Coraz więcej osób dostrzega ten cały fałsz; zwykli ludzie chcą, aby doszło do odrodzenia naszego państwa, aby władza była skuteczna, sprawiedliwa i wolna od słabości. Są niczym zbliżająca się do brzegu fala, która przybiera na sile i która uderzy pełną mocą, gdy przebierze się miarka. Bądźmy dobrej myśli, w praktyce nic nie trwa wiecznie – także i obecna rzeczywistość przejdzie kiedyś do historii.

 5. W pierszej chwili przeczytałem ,że dla rosyjskiej MTV 🙂

 6. moherowy beret

  Panie Bartoszu musi Pan mieć dużo dzieci,bo skąd mamy mieć tak mądrych i odważnych Polaków.Pan otwiera oczy ludziom otumanionym toporną propagandą właściwie wszystkich mediów.

 7. Dodajcie napisy

 8. Jestem pełen podziwu szacunku i uznania dla Pana dokonań. Rosnie nam coraz liczniejsze pokoleniech młodych inteligentnych , niezależnych patriotów,co zdumiewa przy tak orgomnym zbydleceniu terrorze polskojezycznych żydomediów

 9. Chciałabym żeby w Polsce młodzi ludzie potrafili myśleć analizować fakty i mówić głośno prawdę Panie Bartoszu dla mnie jest pan Odważnym
  Polakiem Brawo !!!!!

Dodaj komentarz