Wynajem magazynu self storage a prowadzenie własnego biznesu

Prowadzenie własnej firmy daje ogromne możliwości, ale również wiąże się z licznymi obowiązkami. Dopilnowanie wszystkich aspektów prowadzenia biznesu jest niemałym wyzwaniem. Jednym z kluczowych elementów, o które należy zadbać jest wybór odpowiedniego lokalu. 

Wybór lokalu – na co zwrócić uwagę?

Wybierając lokal należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Miejsce to należy dopasować do charakteru swojej firmy. Ważne, aby obiekt ten był łatwo dostępny – wygodny dojazd samochodem, MPK czy rowerem znacząco wpływa na codzienny komfort pracy. Bardzo istotne jest również usytuowanie pomieszczenia – wybierając te na parterze lub innych piętrach w budynku, który posiada duże windy, pozwala na wygodne użytkowanie, bez konieczności wnoszenia towaru po schodach. Jest to bardzo ważne między innymi w sytuacji, kiedy prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz codziennie paczki. 

Towar towarowi nierówny – ważne jest jednak, aby lokal, w którym zdecydujesz się na przechowywanie danego asortymentu posiadał optymalne warunki do magazynowania – skrajne temperatury czy wysoka wilgotność mogą wpłynąć na zniszczenie przechowywanych przedmiotów.

Zwróć uwagę również na odpowiednie zabezpieczenie lokalu przed ewentualną kradzieżą, a także na dostęp do parkingu bezpośrednio przy obiekcie. Jest to wygodne nie tylko na co dzień, ale również w trakcie dostaw. Doceni to również kurier, który będzie odbierał od Ciebie paczki, gdy prowadzisz sklep internetowy.

Magazyn do wynajęcia w Warszawie

Miejscem, które spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania jest Less Mess Storage – firma magazynowa, która zajmuje się najmem magazynów samoobsługowych. Jeden z pierwszych oddziałów self storage w Polsce znajduje się w Warszawie przy ulicy Ostródzkiej 50 A (szczegółowe informacje na temat oddziału znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/). Obiekt zlokalizowany jest przy trasie S8. Oddział ten posiada bardzo wysokie pomieszczenia, niektóre z nich posiadają wysokość do 4,1m.

Magazyny do wynajęcia – bezpieczne i komfortowe przechowywanie

Magazyny samoobsługowe w Less Mess Storage z powodzeniem pomieszczą nie tylko małe, ale również wysokogabarytowe przedmioty, takie jak np. baseny ogrodowe, trampoliny, opony itd. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na magazyn samoobsługowy o pasującym Ci metrażu. Dostępne są pomieszczenia mini o powierzchni 0,5 m² oraz bardzo duże – 19,5 m². 

Magazyny na wynajem to nie tylko miejsce o optymalnych warunkach, posiadające nowoczesne systemy ochrony i wygodny parking, dodatkowym atutem Less Mess Storage jest również elastyczna umowa – możesz podpisać ją na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Dodatkowo – jeśli prowadzisz sklep internetowy, spakowane paczki możesz pozostawić pod opieką pracownika Less Mess Storage – nie musisz czekać osobiście na kuriera.

Art. sponsorowany

Dodaj komentarz