Polska: Ministrowie z PiS biesiadują w jarmułkach

Jak doniosły media, 25 listopada Jonny Daniels, działający w Polsce lobbysta interesów tworu syjonistycznego, zorganizował w swoim domu w Warszawie „kolację szabasową”. Podejmowany był na niej przebywający z wizytą w naszym kraju Ajjub Kara, minister telekomunikacji z Tel Awiwu. Ze strony polskiej stawił się na niej cały zestaw znanych polityków PiS: wicepremier Mateusz Morawiecki, drugi wicepremier Piotr Gliński, wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak, wicemarszałek Senatu Adam Bielan oraz poseł Arkadiusz Mularczyk.

Ajjub Kara poinformował, że celem jego wizyty w Polsce było namówienie polskiego rządu, aby pomógł tworowi syjonistycznemu nakłonić Unię Europejską do podjęcia nacisków na Iran.

(na podstawie onet.pl opracował A.D.)

Na zdjęciu: Arkadiusz Mularczyk (na pierwszym planie po lewej), Adam Bielan (obok Mularczyka), Mateusz Morawiecki (na drugim planie po lewej), Jonny Daniels (na drugim planie w centrum, obok Morawieckiego), Ajjub Kara (obok Danielsa), Piotr Gliński (na dalszym planie po prawej, obok Kary)

9 komentarzy

 1. To zdjęcie to jest fałszywka przerobione w programie graficznym.

 2. Od 30 lat wszyscy rządzący Polską noszą jarmułki.Zastanawiam się tylko,czy ktoś wie kto ich wybiera posłami czy senatorami,czy ktoś wie?

 3. Pamiętam jak w jarmułce chodził Tusk i Komorowski nie wspomnę też o Kwachu i Bolku – to tobie nie przeszkadzało? -głupku!!!!

  • Jan Paradowski

   Przeszkadzało , Polską powinni rządzić Polacy , a nie lisy farbowane , dlatego między innymi w Polsce zarabiamy tak mało bo wmawiają nam że nie mozna wiecej bo by się kraj zawalił , ale mają pewnie na myśli Izrael .

 4. Antysemita

  Jak qrva mozna zrec z talerzykiem na lbie ???

 5. Stanisław

  Zdrajcy polskich spraw.

 6. Jadwiga Trafała

  O rany… to kto razdzi Polska???

 7. Widać kto nie jest żydem i nie ma jarmułki

 8. aj waj i do przodu!

Dodaj komentarz